Jump to content

Space Dandy’nin İlk Reytingleri

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sebebi beklentisinin yüksek olması  -_- Gelecek hafta bu kadar çok reyting alacağını sanmıyorum.. Çünkü beklenildiği gibi değildi ilk bölümü bana göre

Space Dandy zirvede.   Sonunda Space Dandy anime serisinin ilk bölümünün reytingleri açıklandı. Space Dandy için büyük yatırımlar ve animelerde şimdiye kadar görülmemiş bir reklam kampanyası yapan T

tek kelimeyle kötüydü beklenti yüksek diye okadar cok kişi izlemiş olabilir  :)

Space Dandy Cowboy Bebop a sadece uzaylı eklenmiş gibi geldi tabi ilk bölümden böyle birşey tam belli olmaz ama 1. bölüm izledim seri bittikten sonrada hepsini bir izlerim artıkın :D

Birde şu Bleach konusu bazıları mangada one piece animede neden bleach demiş Bu Reyting Toonami oda ASYAYI ilgilendirmeyen reyting bir açıklık getirim dedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uzaylıydı sci-fi idi bu tip konseptlere bayılan biri olarak sıkıcıydı diyorum. Tabii herkesin kendi fikri ama gereksiz yere kadın vücudu ile ilgi çekmeye çalışan animeler bana göre anca ergen erkekler tarafından sevilir. Komedi unsuru zayıftı aklıma doğru dürüst bir espri bile gelmiyor. Gülümsetebilir ama komedi animesi gülümsetmeden ötesini yapmalı. Onun dışında bölümün tamamını bile izleyecek kadar kendine bağlayamadığı için çok yorum yapamayacağım belki sonlarına doğru güzel bir şeyler olmuştur kim bilir. Uzayı çok güzel yapmışlar bunun için devam edersem ederim. Gerisi beş para etmez. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.