Jump to content

( 52 / 52 ) Tokyo Mew Mew

TheDirectEco

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Tokyo Mew Mew Anime Türü : Macera, Komedi, Fantastik, Büyü, Romantizm, Bilim-kurgu, Shoujo, Süper-Güçler Bölüm Sayısı : 52 / 52 Yapım Yılı : 2003 Çevirmenler : TheDi

yeni bölümler için çok ama çok teşekkürler (biliyorum ne kadar teşekkür etsem azdır ama yinede teşekkür etmek istedim)  ^_^

Evet, vallahi 52 bölümlük uzun bir seriyi 1 yıl kadar bir süreye yaymadan bitirdik   :embarrassed4-onion-head-emotico  Ardacım seninde emeklerin için sağol, güzel bir iş çıkardık  :cheer2-onion-head-e

• Forum Admin

Ellerinize sağlık, 33 ile 34. bölümler yüklenmeyecekmi acaba?

Edit: 42. bölümde ses çıkmıyor arkidişler :S

42 için v2 çıkarılacak, haber verdiğin için teşekkür ederim.

Mega linkinde 32 den sonrası eklenmedi mi acaba

Kayıp bölümleri temin edip ekleyeceğim :D.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

42 için v2 çıkarılacak, haber verdiğin için teşekkür ederim.

Kayıp bölümleri temin edip ekleyeceğim :D.

Bu seride başlık kısmında eklenmiş gösterilen bölümlerin klasöre eklenmesi oldukça geç oluyor nedense, bide siyahbeyaz 42 için şu anki linkteki de v2 olarak geçiyor. Bir an 42 nin v2 xi eklenmiş diye sevinmiştim. Ama tarihe bakınca eski hatalı bölüm olduğu anlaşılıyor :D , yani ne olur ne olmaz o bölümü atlamamalı  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bu seride başlık kısmında eklenmiş gösterilen bölümlerin klasöre eklenmesi oldukça geç oluyor nedense, bide siyahbeyaz 42 için şu anki linkteki de v2 olarak geçiyor. Bir an 42 nin v2 xi eklenmiş diye sevinmiştim. Ama tarihe bakınca eski hatalı bölüm olduğu anlaşılıyor :D , yani ne olur ne olmaz o bölümü atlamamalı  :)

Özel nedenlerimden dolayı serinin encodesini ben yapmıyorum. Uygun zamanı bulduğum zaman sorunlarla ilgileneceğim :). Sağ olsun benim yerime bir süreliğine schneizeL admin encode ediyor. 42. bölümde daha önce çift ses olmuştu ondan dolayı v2 çıkarmıştım, sesi düzelteyim derken dalgınlığıma gelip seslerin hepsini kaldırmışım demek ki :).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

50 ve 51. Bölümler eklenmiştir.

Ellerinize sağlık, yalnız 49. bölüm linki eklenmemiş :( , bu arada 42. bölümün v3 ü unutlmadı dimi, ilk başta çift ses vardı sonra da seler tamamen gitmişti. En son hatırladığım bu, geriye bir bölüm kaldığına göre eksiklerle birlikte 42 nin v3 ü ve 49 da gelirse süper olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.