Jump to content

( 52 / 52 ) Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch

TheDirectEco

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch

Anime Türü : Günlük Yaşam, Fantastik, Büyü, Müzik, Romantizm, Shoujo

Bölüm Sayısı : 52 / 52

Yapım Yılı : 2003

Çevirmenler : TheDirectEco

Encode : SiyahBeyaz

Özet; Nanami Luchia, yedi denizkızı krallığının biri olan Kuzey Pasifik Okyanusu'nun prensesidir. Luchia bir gece gemiden düşen bir oğlana büyülü incisini emanet eder. Luchia verdiği incisini geri almak ve denizkızı krallıklarını korumak için insan dünyasına yolculuk yapmalıdır. Luchia müziğin gücünü kullanarak, büyüyen kötü kuvvete karşı denizkızı krallıklarını ve kendisini koruyabilir. İnsan dünyasına geldiğinde ise Doumoto Kaito adında genç bir sörfçü ile kazara tanışırlar. Aslında Kaito, Luchia'nın kurtardığı gençtir.Ve böylece Luchia'nın macerası başlamış olur.

Klasör Linki

This is the hidden content, please

logo.png
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 62
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch Anime Türü : Günlük Yaşam, Fantastik, Büyü, Müzik, Romantizm, Shoujo Bölüm Sayısı : 52 / 52 Yapım Yılı : 2003 Çevirmenler : TheDirect

Encoder-kun, sizde çok iyi biliyorsunuz disiplin benim için çok onemli ;-) Ama ben tokyo mew mew'in bitmeden bayagı mermaid melody yuklenmesi taraftariyim yaklasik iki aya yakin zamandir yeni bolum y

en sevdiyim animelerden biri :embarrassed4-onion-head-emotico  devamını heyecanla bekliyorum :embarrassed1-onion-head-emotico

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.