Jump to content

Herkese Selam

ReiKaiTakaoMax

Önerilen İletiler

• Forum Admin

hoş geldin Barış :hi-onion-head-emoticon:  keyifli forumlar :cool-onion-head-emoticon: 

artık forumda tek değilim :hell-yes-onion-head-emoticon:   Naruto sevmeyen biri daha var   :cheer3-onion-head-emoticon:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selamün Aleyküm,merhaba beyler bayanlar ben barış foruma yeni geldim TAT başlama sebebim arkadaşımdır.Normalde ben anime izlemem ve sevmezdim arkadaş dedi bu siteye gir bak dedi bende bleach beyblade

Hoşgeldin. Ben de Meltem. :)   Ağlayarak çıkabilirim konudan.  :wacko:  :D Naruto'yu ilk 2-3 bölüm izleyip bıraktıysan daha çok üzülürüm.  :ph34r:  İlk bölümlerine sabredip izleyip izlemiyceğine karar

Selam Hoşgeldin Barış ^_^ Ezgilerden sonra Barışlarda artıor Forumda :D   PS: Hellsing ggüzel olmuş.Ovasınıda takip etmeni öneririm ;)

hoş geldin Barış :hi-onion-head-emoticon:  keyifli forumlar :cool-onion-head-emoticon: 

artık forumda tek değilim :hell-yes-onion-head-emoticon:   Naruto sevmeyen biri daha var   :cheer3-onion-head-emoticon:  

Bende sevindim böyle biri var diye  B)  B)

Hoş geldin bende tolga görmemişim kusura bakma

Asıl bende özür dilerim görmedim bende memnun oldum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin. Ben de Meltem. :)

Ağlayarak çıkabilirim konudan.  :wacko:  :D

Naruto'yu ilk 2-3 bölüm izleyip bıraktıysan daha çok üzülürüm.  :ph34r:  İlk bölümlerine sabredip izleyip izlemiyceğine karar vermeni tavsiye ederim.  : :lol: Tabii karar senin. Daha yeni başladın anime izlemeye. : :)Şimdi Naruto'ya sabretmek yerine serileri keşfetmeyi tercih edebilirsin. :) 

Arkadaşın şu an idolüm.  :D  Arkadaşlarımın ön yargılarını kaldırıp animeci yapamadım daha.  : :lol: Olsunn, Naruto'ya olan ön yargıyı kaldırdığım olmuştu. Bir gün anime izletmeye de başlatabilirim.  B)

İyi eğlenceler. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin. Ben de Meltem. :)

Ağlayarak çıkabilirim konudan.  :wacko:  :D

Naruto'yu ilk 2-3 bölüm izleyip bıraktıysan daha çok üzülürüm.  :ph34r:  İlk bölümlerine sabredip izleyip izlemiyceğine karar vermeni tavsiye ederim.  : :lol: Tabii karar senin. Daha yeni başladın anime izlemeye. : :)Şimdi Naruto'ya sabretmek yerine serileri keşfetmeyi tercih edebilirsin. :) 

Arkadaşın şu an idolüm.  :D  Arkadaşlarımın ön yargılarını kaldırıp animeci yapamadım daha.  : :lol: Olsunn, Naruto'ya olan ön yargıyı kaldırdığım olmuştu. Bir gün anime izletmeye de başlatabilirim.  B)

İyi eğlenceler. :D

Sanada iyi eğlenceler bende memnun oldum.

Malesef naruto sevmiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.