Jump to content

Önerilen İletiler

Bakalım kim, hangi rolde?

PYTNu6Q.jpg

Son dönemin sevilen shoujo anime ve mangası Sukitte Ii na yo‘nun live-action filmine uyarlanacağını duyurmuştuk. Geçtiğimiz günlerde filmin oyuncu kadrosu belli oldu.

Baş rollerde Mei Tachibana’yı Haruna Kawaguchi, Yamato Kurosawa’yı Sota Fukushi oynayacak. Çekimleri yeni başlayan filmin şubat ayında tamamlanması plânlanıyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise Asako Hyuga üstleniyor.

H2NehSY.jpg

[ Haruna Kawaguchi ve Sota Fukushi ]

Genç oyuncu Haruna: “Mangadaki o pırıltılı okul hayatı beni çok etkiledi. Kendi lise hayatımda hiç böyle şeyler yaşamadığım için hikayedekileri biraz kıskandım. Bana göre Mei-chan’dan cesaret alabileceğiniz bir film olacak.” şeklinde yorumda bulunurken Sota ise “Serinin hayranlarının beklentilerini karşılamam gerek. Bu yüzden okulun en yakışıklı erkeği olarak Yamato rolü için elimden gelen yapacağım.” sözlerini ekledi.

Filmde yer alacak diğer oyuncuların listesi ise şöyle;

• Tomohiro Ichikawa (Kai Takemura)
  • Rika Adachi (Aiko Muto)
  • Tasuku Nagase (Kenji Nakanishi)
  • Rima Nishizaki (Asami Oikawa)
  • Ryosuke Yamamoto (Masashi Tachikawa)
  • Arisa Yagi (Megumi Kitagawa)

Yapım ekibi, izleyicilerin öpüşmek ve âşık olmak isteyeceği bir film yapmayı istediklerini bu nedenle de öpüşme sahnelerinde oldukça özenli davranacaklarını belirtti. Filmin önümüzdeki yaz vizyona girmesi plânlanıyor.

Kaynak: AnimeFantastica: http://www.animefantastica.com/sukitte-ii-na-yonun-oyuncu-kadrosu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.