Jump to content

Seinen FC - Kulübümüzün camiaya hizmetleri durmaksızın devam ediyor!

Kutatgu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 165
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yukarında tanımlamadan anlaşılacağı gibi Seinen bir manga/anime türünden çok bir demografik tanımlamadan ibarettir. Bir manga ya da animenin Seinen olup olmadığını etmediğini tespit etmek için yukarıd

Seinen FC gururla takdim eder; Seinen 5 Etkinliği   Kulübümüzün forum çapınca gerçekleştireceği ilk ve en önemli bu etkinlikte;   MAL'da en yüksek skora sahip 200 seinen anime içer

Benide listeye eklermisin?  Aralarında çok sevdiğim animeler.   Another'ın Seinen olduğunu sanmıyorum (Bilmiyorum fakat bana çok çocuksu ve saçma geldi)   Ayrıca RahXephon ve Evangelion'unda Seinen ol

Posted Images

Bu arada yeni başlayanlar için  Seinen anime listesinin 1.sırasına izlemesi rahat bir anime eklemek gerekiyor  Gidip Texhnolyze gibi birşey koyarsak yeni başlayanların izlediği son Seinen olabilir. :D

Brave 10, Kingdom veya Gungrave ile başlasınlar :P yeni eklemeler yaptım anime listesine ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Usui-Chan :3 ve Madaxe süper oldu katılımınız :D 

@Usui-Chan :3 madem Josei'de izliyorsun:) O zaman seni Josei FC'nin asil üyesi yapalım hemen.

@Barış D. Baryshx: Liste güncellendi Brave 10 ve GunGrave ile başlasınlar.

Bugün üyelerimiz arttı listemiz güncellendi. Daha da büyüyeceğiz  :D O nedenle arkadaşlar haydi bakalım kulübümüz için 3 kez. BONSAI, BONSAI, BONSAI :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Usui-Chan :3 ve Madaxe süper oldu katılımınız :D 

@Usui-Chan :3 madem Josei'de izliyorsun:) O zaman seni Josei FC'nin asil üyesi yapalım hemen.

Çok katılımcı bi ruhum vardır :D

Her türlü animeyi izlerim çizimleri güzel olduğu sürece  :embarrassed4-onion-head-emotico Olur, sevinirim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chihayafuru yeni bitti. Bayağı bir enerji doluydu. Belki RahXephon'dan devam ederim. :) Chihafuru'yu listeme alıp izlememin sebebi de ardı ardına sonu pekte iyi bitmeyen Seinen izlememdir :D . Deneme yanılma yoluyla gidince böyle oldu. İyi ki bu kulübü açtık.  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Sola" serisi için AniDB'de seinen yazıyor, AniDB'deki türler ve tagler %99 doğru olur ama seriyi henüz izlemediğim için emin değilim :D bu akşam başlıycam izlemeye, yarın netleştiririm.

edit: Shinsekai Yori'yi kontrol ettim şimdi, seinen tagini göremedim :/ ilginç lan ben izlerken seinen sanmıştım, öyle hissettirmişti bana.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.