Jump to content

Seinen FC - Kulübümüzün camiaya hizmetleri durmaksızın devam ediyor!

Kutatgu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 165
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yukarında tanımlamadan anlaşılacağı gibi Seinen bir manga/anime türünden çok bir demografik tanımlamadan ibarettir. Bir manga ya da animenin Seinen olup olmadığını etmediğini tespit etmek için yukarıd

Seinen FC gururla takdim eder; Seinen 5 Etkinliği   Kulübümüzün forum çapınca gerçekleştireceği ilk ve en önemli bu etkinlikte;   MAL'da en yüksek skora sahip 200 seinen anime içer

Benide listeye eklermisin?  Aralarında çok sevdiğim animeler.   Another'ın Seinen olduğunu sanmıyorum (Bilmiyorum fakat bana çok çocuksu ve saçma geldi)   Ayrıca RahXephon ve Evangelion'unda Seinen ol

Posted Images

Seinen FC gururla takdim eder;

Seinen 5 Etkinliği

Kulübümüzün forum çapınca gerçekleştireceği ilk ve en önemli bu etkinlikte;

MAL'da en yüksek skora sahip 200 seinen anime içerisinden en sevdiklerimizi bu konuya yanıt olarak ekleyeceğiz.

Eklenen yanıtlardan yola çıkarak bir Seinen Anime Top 5 listesi oluşturacağız.

Etkinlik başlangıç 4 Temmuz'dur. Bitiş  ilerleyen günlerde bu konuda duyurulacaktır.

Kurallar

1. Her katılımcı sevdiği Seinen animelerin listesini yazacağı sadece 1 yanıt gönderebilir.

2. Her katılımcı yanıtı içerisinde istediği kadar Seinen anime listeleyebilir. Fakat bu sayıyı değerlendirilmesi kolay bir aralıkta tutmanızı rica ederiz.

3. Listelediğiniz animeler MAL'da en yüksek skora sahip seinen animelerin listesi içerisinde olmalıdır. (Bkz. Yardım)

Yardım

MAL'da en yüksek skora sahip seinen animelerin listesi nasıl görüntülenir?

MAL Seinen listesi ziyaret edin. Sorted by menüsünden Score seçeneğine tıklayın. Seinen seriler en yüksek skora göre sıralanacaktır

List View düğmesi tıklanarak her sayfada 100 tane anime görüntüleyebilirsiniz. Zaten tüm ihtiyacınız olan animeler ilk 2 sayfada :)

İş bu etkinlik Türk Anime TV Seinen FC tarfından düzenlenmektedir.

Ana Sponsor & Etkinlik danışmanlığı: @Vega 

Etkinlik hakkında soru, görüş ve şikayetleriniz için @Kutatgu ile iletişime geçebilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Sangatsu ya bak sen skoru en yüksek seinenmiş :what-crazy-rabbit-emoticon:

Kendi listemi yapam hemen:

Monster

Rainbow

Hanada Shounen Shi

Mononoke

Jormungand

En yüksek skorlamaya sahip 100 seinen şartınız olmasaydı Basilisk ve Shiguruiyi ekleyecektim. Cry :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

@Kutatgu seinen kardeş top 5 i top 10 yapsak olmaz mıydı :thank_you__onion_by_elcerbero: ilk 100 den çılgın listeler çıkarırdım :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amygirl, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Etkinlik 4 Temmuzda başlıyormuş :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Barış admin demese yardırıyordum 4 Temmuzda bir daha yazarım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Bende senin yazdığını görünce direkt yardırıp yazmıştım seçtiklerimi tam gönderecektim Amygirl bu konuyu yanıtladı seçeneğini gördüm, sonra bu mesaj :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Neyse artık 4 temmuz da buralarda olursam katılırım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MAL sıralamasında animelerin sezonları, movieleri ve ovaları ayrı ayrı değerlendirmeye tabii tutulmuş, bundan dolayı bazı animelerin sezonları ve movieleri sıralamada yer işgal etmiş. Sıralamayı daha geniş tutmak veya tamamen kaldırmak bu işi daha sağlıklı hale getirir diye düşünüyorum.

Zira ne seriler var MAL’da değer görmüyor :) 

Yanlış anlamadıysam top 200 içerisinden dilediğimiz kadar seri yazabiliyoruz. Bu yüzden bir tık kalabalık bir liste yazacağım,

Berserk
Rainbow
Jormungand

Planets

Gantz

Hellsing Ultimate

Monster

ACCA

Black Lagoon

Blame

Drifters

ve yazılamayan niceleri :hell-yes-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.