Jump to content

Seinen FC - Kulübümüzün camiaya hizmetleri durmaksızın devam ediyor!

Kutatgu

Önerilen İletiler

Seinen sayılır aslında, elfen lied gibi , hatta yapimcilari falanda ayni oda listeye eklensin bence.

Zaten 2014'de yayınlanacak seinen seriler arasında var bakarsan ilk sayfaya, seri bitince daha netleşir bence sabırla serilerin bitmesinin ve milletin düşüncelerini beklemek gerek, eğer başka seriler ile boğuşmuyorsam bizzat bende izlemeyi düşünüyordum zaten, ilgimi çekmişti tanıtımlarda ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 165
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yukarında tanımlamadan anlaşılacağı gibi Seinen bir manga/anime türünden çok bir demografik tanımlamadan ibarettir. Bir manga ya da animenin Seinen olup olmadığını etmediğini tespit etmek için yukarıd

Seinen FC gururla takdim eder; Seinen 5 Etkinliği   Kulübümüzün forum çapınca gerçekleştireceği ilk ve en önemli bu etkinlikte;   MAL'da en yüksek skora sahip 200 seinen anime içer

Benide listeye eklermisin?  Aralarında çok sevdiğim animeler.   Another'ın Seinen olduğunu sanmıyorum (Bilmiyorum fakat bana çok çocuksu ve saçma geldi)   Ayrıca RahXephon ve Evangelion'unda Seinen ol

Posted Images

Monster a bir bakayım nasılmış... ^_^  Black lagoon hoşuma gitmedi, izlemediğimden değil isminden kıl kaptım nedense :ph34r:

Bilgilendirme için arigatougozayimas :blink:  (Katliyam ül katliyam mahvetdim Japoncayı :D)

Black lagoon iyidir. İzlemediğim halde tavsiye ediyorum. :D 

Edit: Revy gibi şekil bir bacımız da var.  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Alttaki animeler Seinen listesine eklenmiştir ;)

Appleseed - Seinen, Aksiyon, Bilim-Kurgu, Mecha

Dead Leaves - Seinen, Aksiyon, Tuhaf

Denpa Onna to Seishun Otoko - Seinen, Komedi, Slice of Life, Bilim-Kurgu

Genshiken 1-2-3 - Okul, Seinen, Komedi, Slice of Life

Gunslinger Girl - Seinen, Aksiyon, Bilim-Kurgu, Gizem, Dram

Hen Zemi - Ecchi, Komedi, Seinen

Jinroh: The Wolf Brigade - Seinen, Askeri, Politik, Dram, Gerilim

Kino No Tabi = Sanat, Distopya, Seinen, Fantastik, Macera

Memories - Seinen, Bilim-Kurgu, Dram, Askeri, Aksiyon

Millennium Actress - Seinen, Tarihi, Aksiyon

Mind Game - Seinen, Tuhaf, Fantastik, Komedi, Surreal

Mushishi - Dram, Fantastik, Seinen, Gizem, Doğaüstü-Güçler

Neo Tokyo = Seinen, Macera, Fantastik, Bilim-Kurgu

Paprika = Seinen, Fantastik, Gizem, Bilim-Kurgu

Paranoia Agent - Seinen, Psikolojik, Gerilim, Korku, Gizem

Perfect Blue - Seinen, Dram, Gerilim, Psikolojik

Red Garden - Dram, Seinen, Mistik, Doğa-üstü, Psikolojik

Tenshi no Tamago - Seinen, Fantazi, Deneysel, Post Apocalyptic (Post Apokaliptik)

The Animatrix - Bilim-Kurgu, Seinen, Aksiyon, Siberpunk

The Tatami Galaxy - Komedi, Okul, Romantizm, Seinen 

Tokyo Godfathers - Seinen, Dram, Komedi, Trajedi

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seinen'i shounen den daha fazla severim seinen de ortalığı kan götürürken shounen de o kadar vurmaya kaç bile yoktur Shounen de karakter sinirlenince döver Ama seinen de karakter güçsüzse oturup ağlar kendinden güçleri hiçbir zaman yenemez seinen de saçmalık  yoktur o yüzden seinen  veritas okuyan veya berserk okuyan adam ne demek istediğimi anlacak Yaz beni 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Üst üste Seinen anime izledim, hepside duygusal ağırlıklıydı. Üzerimdeki psikolojik baskıyı atamıyorum şuan. Fakat Seinen animeler gerçekten değerli olmaya başladı benim için. Kaiji'yle devam edeceğim. Ayrıca listeye yazılmamış fakat ef: A Tale of Memories seriside Seinen olmalı.

En son izlediklerim; Aoi Bungaku Serisi, Berserkin Filmi, ef: Tale of Memories, Jormugand 1. Sezon , Mushishi (Direk favori listeme girdi) ve Aku no Hana (Seinen değil fakat Realistliği, orjinalliği ve büyük yaş kesime hitap etmesi bakımından). Bunların hepsini üst üste izleyince etkisinden çıkamadım. Hepsi ne kadarda güzel, değerli serilerdi. (Baccano denilen, berbat seri hariç)

Şimdide Gyakkou Burai Kaiji: Ultimate Survivor adlı Seinenle devam edeceğim. Fakat listede ismi yok? M.A.L'de Seinen yazıyor.

Ayrıca Darkness in B. animesine devam ediyorum fakat bu izlediklerim içinde, DBN'nin onlar kadar iyi ilerlemediğini fark ettim. Sidonia no Kishi ise ilginç gidiyor, değişik. (Gerçi izlerken biraz sıkılıyorum.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benide eklermisiniz.buaralar izleyecek anime arıyorum.biraz bana hitab edecek animeler olsun istiyorum.benzer animeleri izlemekten sıkıldım.belki sizin gibi bu animeler hakkında görüşlerimi ifade edemeyebilirim.bana bu türde anime önerirmisiniz.hangisinden baslamalıyım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benide eklermisiniz.buaralar izleyecek anime arıyorum.biraz bana hitab edecek animeler olsun istiyorum.benzer animeleri izlemekten sıkıldım.belki sizin gibi bu animeler hakkında görüşlerimi ifade edemeyebilirim.bana bu türde anime önerirmisiniz.hangisinden baslamalıyım

Nasıl bir şey istiyorsun? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.