Jump to content

「 AMV Çalışmalarım ᴴᴰ 」

Sacrifice.GGT-C

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, bu başlıkta yaptığım AMV'leri sizlerin takdirine sunuyorum.

Her türlü önerilerinize, tavsiyelerinize ve eleştirilerinize açığım.

Uchiha Obito AMV ~ Destructive Love ᴴᴰ

http://www.youtube.com/watch?v=z_zFLfYK--Y

Sword Art Online AMV ~ Kirito and Asuna / Illfang the Kobold Lord ᴴᴰ

http://www.youtube.com/watch?v=1vZrwUWgcrw

İzlediğiniz için teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Skadi, sanırım bi önerin ve ya eleştirin yok. :)

Ben hiç AMV yapmadığım için bir şey diyemeyeceğim, sadece izleyiciyim şu anda ^^ Ama bu yaptığın diğer AMV'lere göre biraz farklı olmuş.Belli bir olayı işlemişsin.Benim hoşuma gitti.Bence VS. ve diğer türlü AMV'ler deneyerek kendini daha da geliştirebilirsin.Ben ne videolar görmüştüm, senin ilk videon olmasına rağmen ben başarılı buldum.Tekrar eline sağlık...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bi amvye göre çok uzun bence. Amv dediğin minumum 5dk olmalı.

Tüm dialogları almak yerine videolardan en etkileyici sahneleri kesip kısa bir amv yaparsan  hem daha güzel olucağını hemde daha fazla izlenilebileceğini düşünüyorum.

Örnekhttp://www.youtube.com/watch?v=z5VxmPdYykU

Not : Video bana ait değil, gerçi bunu yapan kişi de pek güzel yapamamış çok aydınlatmış bazı yerleri ama sahneler ve geçişler güzel :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Skadi

Anladım, teşekkür ederim. :)

@Usui-Chan :3,

Arkadaşlarım da dahil diğer izleyenlerin ortak görüşü uzun olması. Uzun olduğunu bende kabul ediyorum. Bazı yerler kesilebilirdi; fakat VS AMV'si yapmadığım için pek kısa sürmedi. Soruları sorma şekli, bağırması, kafasının karışması, siniri, heycanı herşeyi bu 8 dk yansıtıyordu bence. O yüzden bu 8 dk'nın hiçbir bölümünü atlamadan göstermek(ufak editler yaparak) ve müzikle gösterme çabasındaydım. İkinci AMV'yi 1 ay(bu süre daha da kısa olabilir) içinde hazırlamayı düşünüyorum. Orada maximum 5 dk olacak. İlgilendiğin için teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Usui-Chan :3,

Arkadaşlarım da dahil diğer izleyenlerin ortak görüşü uzun olması. Uzun olduğunu bende kabul ediyorum. Bazı yerler kesilebilirdi; fakat VS AMV'si yapmadığım için pek kısa sürmedi. Soruları sorma şekli, bağırması, kafasının karışması, siniri, heycanı herşeyi bu 8 dk yansıtıyordu bence. O yüzden bu 8 dk'nın hiçbir bölümünü atlamadan göstermek(ufak editler yaparak) ve müzikle gösterme çabasındaydım. İkinci AMV'yi 1 ay(bu süre daha da kısa olabilir) içinde hazırlamayı düşünüyorum. Orada maximum 5 dk olacak. İlgilendiğin için teşekkür ederim.

Rica ederim, Yinede daha ilk yapılan bir amvye göre başarılıydı :)

Başarılarının devamını dilerim ve bir sonra ki avm'n de bazı eksiklikleri tamamlarsan çok daha etkileyici olucağına eminim.

Şimdiden kolay gelsin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk yapılma için güzel bence :) Ve önerilere gelirsek bencede biraz uzun AMV'ye göre :D Birde sahneleri güzel seçmişsin ama direk koymuş editle kısalt efekt ekle filan sonra koy çok daha güzel AMV'ler ortaya çıkar :) Başarılarının devamını bekliyorum ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.