Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2014 İlkbahar anime listesi yayınlanmıştır. İlkbahar sezonu da dolu dolu ve oldukça güzel geçecek gibi görünüyor. Yeni yılın ilk anime listesi umarım benim gibi ,herkesi memnun etmiştir.   -2014 İlk

Railgun'da ana hikayeye gireceklerini sanmıyorum. Fakat mangasında bir tane daha level 5 çıkıyor. Ama Toaru light novellerini okumanızı mutlaka tavsiye ederim. Animenin ilk üç sezonu sadece 14. kitaba

Bu ilkbahar dolu dolu geçecek Fairy Tail, Kimi No Iru Machi (Keşke uzunca bir anime serisi gelse:) ), Freezing Vibration'u izlemek için sabırsızlanıyorum :)))  

Ben de öyle olmasını istiyorum sadece 3 tane level 5 görebildik   :D

Railgun'da ana hikayeye gireceklerini sanmıyorum. Fakat mangasında bir tane daha level 5 çıkıyor. Ama Toaru light novellerini okumanızı mutlaka tavsiye ederim. Animenin ilk üç sezonu sadece 14. kitaba kadar geliyor. Oradan yanlış hatırlamıyorsam 23 e kadar devam ediyor. Ardından Toaru Majutsu no Index New Testament başlıyor. O da 9 kitap çıktı. 10'uncu kitap Mayıs ayında geliyor. Kitaplarda ilerleyen kısımlarda Accelerator'un hikayesi bayağı ilerliyor. Ayrıca pek çok yeni karakter ekleniyor.

Eklenen karakterlerden birisi Accelerator ve Touma ile birlikte en önemli 3 kahramandan biri oluyor. Ayrıca akademi şehrinin gizli organizasyonları için de oldukça yer ayrılmış. Hatta bir kitapta Üç önemli kahramanımız, tüm level 5 ler, hatta şehrin tahmin edilemeyen hareketleri nedeniyle "Kahraman" olarak adlandırdığı 2500 kadar kişi tek bir yerde toplanıyor. Hele en son çıkan NT-9 şahaneydi. Tam anlamıyla. Touma bir büyü tanrısı ile (Maou, Magic God, Demon King, artık nasıl çevirirseniz. Kısacası en güçlüsü.) savaşıyor. Büyü kralı ile milyonlarca kez, milyarlarca kez savaşıyor. Çünkü büyü tanrısının her şeyi kontrol ettiği bir dünyadalar. Sonucu ise bir forumda okuduğum şu yorum özetliyor:

Othinus just got harem'd

Touma tüm dünyayı karşısına alıyor. En yakın yoldaşlarının bile yok etmek istediği birisi, dünya genelinde tüm büyü ve teknoloji tarafları bir olup ona saldırıyor. Çünkü o milyonlarca savaş gerçek hayatta saniyeler bile sürmedi. Ve Touma hepsini karşısına alıyor! 10. kitap da harika bir savaş olacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baktım da hepsi baya korkunç göründü hele Misaka neyse artık animeyi bekliycem  :D

De mi ya,bende bekliyorum ama baya sıkıldım,ama o seviyeye gelmeleri için baya kızmaları gerekiyor sanırım ki Accelerator,Last Order ı korumak için dönüşmüştü İndex in 2.sezonunu son bölmünde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Railgun'da ana hikayeye gireceklerini sanmıyorum. Fakat mangasında bir tane daha level 5 çıkıyor. Ama Toaru light novellerini okumanızı mutlaka tavsiye ederim. Animenin ilk üç sezonu sadece 14. kitaba kadar geliyor. Oradan yanlış hatırlamıyorsam 23 e kadar devam ediyor. Ardından Toaru Majutsu no Index New Testament başlıyor. O da 9 kitap çıktı. 10'uncu kitap Mayıs ayında geliyor. Kitaplarda ilerleyen kısımlarda Accelerator'un hikayesi bayağı ilerliyor. Ayrıca pek çok yeni karakter ekleniyor.

Eklenen karakterlerden birisi Accelerator ve Touma ile birlikte en önemli 3 kahramandan biri oluyor. Ayrıca akademi şehrinin gizli organizasyonları için de oldukça yer ayrılmış. Hatta bir kitapta Üç önemli kahramanımız, tüm level 5 ler, hatta şehrin tahmin edilemeyen hareketleri nedeniyle "Kahraman" olarak adlandırdığı 2500 kadar kişi tek bir yerde toplanıyor. Hele en son çıkan NT-9 şahaneydi. Tam anlamıyla. Touma bir büyü tanrısı ile (Maou, Magic God, Demon King, artık nasıl çevirirseniz. Kısacası en güçlüsü.) savaşıyor. Büyü kralı ise milyonlarca kez, milyarlarca kez savaşıyor. Çünkü büyü tanrısı dünyayı yok etti ve onun her şeyi kontrol ettiği bir dünyadalar.

Şu kitapların adressi var mı  :confused-onion-head-emoticon:  5dk bitiririm   :falling-asleep-onion-head-emoti

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eklenen karakterlerden birisi Accelerator ve Touma ile birlikte en önemli 3 kahramandan biri oluyor. Ayrıca akademi şehrinin gizli organizasyonları için de oldukça yer ayrılmış. Hatta bir kitapta Üç önemli kahramanımız, tüm level 5 ler, hatta şehrin tahmin edilemeyen hareketleri nedeniyle "Kahraman" olarak adlandırdığı 2500 kadar kişi tek bir yerde toplanıyor. Hele en son çıkan NT-9 şahaneydi. Tam anlamıyla. Touma bir büyü tanrısı ile (Maou, Magic God, Demon King, artık nasıl çevirirseniz. Kısacası en güçlüsü.) savaşıyor. Büyü kralı ise milyonlarca kez, milyarlarca kez savaşıyor. Çünkü büyü tanrısı dünyayı yok etti ve onun her şeyi kontrol ettiği bir dünyadalar.

Neler kaçırmışım ben  :o İng iyi değil ki okuyayım  :(

De mi ya,bende bekliyorum ama baya sıkıldım,ama o seviyeye gelmeleri için baya kızmaları gerekiyor sanırım ki Accelerator,Last Order ı korumak için dönüşmüştü İndex in 2.sezonunu son bölmünde

Son  bölümde onu korumak için o kadar güçlenmesi sayesin de Accelerator'ı sevmiştim  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baka-tsuki'den okuyorum. Ama ingilizce. Yazın çevirmeyi planlıyorum ama :D Boş vaktim olursa.

http://www.baka-tsuki.org/project/index.php?title=To_Aru_Majutsu_no_Index

Biraz da Accelerator hakkında:

Accelerator'un level 6'ya en yakın hali nefret ve üzüntüsünden kaynaklı siyah kanatlardı. Fakat ilerleyen bölümlerde accelerator büyü dünyasına da derinden bulaşıyor. Hatta hayal gibi görünen Accelerator-Touma takım savaşları oluyor. Büyü kullanması tabiki imkansız. Ama bir bölümde insanların hareketlerini, toplandıkları yerleri algılayarak bunlara göre bir ley hattının yerini ve bunun toplandığı bölgede büyülü bir eşyayı bulmuşlardı.

Daha sonra Misaka'yı koruma isteğinden yeni beyaz kanatları doğuyor. Ayrıca başında da bir halka çıkıyor bu modda. 

Dahası da var, yeni bir Misaka! Misaka Worst! Accelerator'u durdurmak için yaratılmış, diğer klonların tüm negatif, olumsuz ve kötü duygularını toplayan yeni bir klon. O da Accelerator ile takılmaya başlıyor :P Last order bir dondurma görüp aç gözlülüğü ortaya çıktığında birden misaka worst de dondurma istiyor :D böyle yan etkileri de var.

Eğer spoiler sevmeyen varsa hiç okumasın. Yok bana anlat, ben zaten ingilizce okuman diyen filan varsa özelden daha fazla spoiler verebilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baka-tsuki'den okuyorum. Ama ingilizce. Yazın çevirmeyi planlıyorum ama :D Boş vaktim olursa.

http://www.baka-tsuki.org/project/index.php?title=To_Aru_Majutsu_no_Index

Biraz da Accelerator hakkında:

Accelerator'un level 6'ya en yakın hali nefret ve üzüntüsünden kaynaklı siyah kanatlardı. Fakat ilerleyen bölümlerde accelerator büyü dünyasına da derinden bulaşıyor. Hatta hayal gibi görünen Accelerator-Touma takım savaşları oluyor. Büyü kullanması tabiki imkansız. Ama bir bölümde insanların hareketlerini, toplandıkları yerleri algılayarak bunlara göre bir ley hattının yerini ve bunun toplandığı bölgede büyülü bir eşyayı bulmuşlardı.

Daha sonra Misaka'yı koruma isteğinden yeni beyaz kanatları doğuyor. Ayrıca başında da bir halka çıkıyor bu modda. 

Dahası da var, yeni bir Misaka! Misaka Worst! Accelerator'u durdurmak için yaratılmış, diğer klonların tüm negatif, olumsuz ve kötü duygularını toplayan yeni bir klon. O da Accelerator ile takılmaya başlıyor :P Last order bir dondurma görüp aç gözlülüğü ortaya çıktığında birden misaka worst de dondurma istiyor :D böyle yan etkileri de var.

Eğer spoiler sevmeyen varsa hiç okumasın. Yok bana anlat, ben zaten ingilizce okuman diyen filan varsa özelden daha fazla spoiler verebilirim.

Spoilerları kim sevmez ki :D (şaşırtmalı soru)

Hepsini okudun mu Helal olsun ya  :cheer2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.