Jump to content

İLK ÇİZİMLERİM

Horemahi

Önerilen İletiler

kalem önerisi: alelade bir 0.5 ve bi de silgi :D yeterli gelir ben tüm çalışmalarımı öyle yaptım bakabilirsin benim konumdan.

önemli olan kalem değil çizme yeteneği. yetenek dedim de aslında çaba ve istek demek istedim. bende çok iyi bir çizer değildim ama 2-3 yıldır uğraşıyorum ve kendimce ilerleme kaydettiğimi söyleyebilirim açıkçası.böyle hergün 1-2 saat ayırsan, çizim tekniklerini öğrensen 2-3 aya rahat sökersin.

Daha snra kaleme ihtiyacın olur.Hani bi orantıları tutturur, çzimini güzelleştrirsin, sonra da gölge falan için kalem gerekebilir.

neyse bence abarai ile sanji en iyileri , bu arada imzadaki gifi sevdim. hangi anime ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ne çektin be Aang. :D Renji hoş olmuş. :)   Yüz oranlarına bakarak başlayabilirsin. :)   http://www.anime.gen.tr/yaziliste.php?kategori=120   Bu sayfadaki çizim derslerine göz atabilirsin, Anlatımı da

Bunlar ilk çizimlerim o yüzden biraz kötü olabilir. Çizimlerimi nasıl geliştirebilirim öneri sunarsanız sevinirim. Avatar aang`ın tipi kaydı ama :D                                           

kalem önerisi: alelade bir 0.5 ve bi de silgi :D yeterli gelir ben tüm çalışmalarımı öyle yaptım bakabilirsin benim konumdan. önemli olan kalem değil çizme yeteneği. yetenek dedim de aslında çaba ve i

kalem önerisi: alelade bir 0.5 ve bi de silgi :D yeterli gelir ben tüm çalışmalarımı öyle yaptım bakabilirsin benim konumdan.

önemli olan kalem değil çizme yeteneği. yetenek dedim de aslında çaba ve istek demek istedim. bende çok iyi bir çizer değildim ama 2-3 yıldır uğraşıyorum ve kendimce ilerleme kaydettiğimi söyleyebilirim açıkçası.böyle hergün 1-2 saat ayırsan, çizim tekniklerini öğrensen 2-3 aya rahat sökersin.

Daha snra kaleme ihtiyacın olur.Hani bi orantıları tutturur, çzimini güzelleştrirsin, sonra da gölge falan için kalem gerekebilir.

neyse bence abarai ile sanji en iyileri , bu arada imzadaki gifi sevdim. hangi anime ?

Kardeş animenin adını unuttum eskiden izlemiştim  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.