Jump to content

Manga-Anime çizimlerim (3. Güncelleme)

Özay

Önerilen İletiler

İçimde ki "ben de bir şeylerden eksik kalmayayım" sesi beni buralara sürükledi bende çizimlerimi yükledim ve yorumlarınızı bekliyorum  (Bazılarının tarihleri çıkmamıştı bende kırmızıyla yazdım) 

Dipnot: aslında 2014 Ocağının 14. gününe kadar yapmış olduğum çizimler var ama ilk önce bunların yorumunu almak istedim :)
2/09/2013 (bakarak)

001.jpg

3/09/2013

002.jpg

003.jpg

6/09/2013

004.jpg

7/09/2013

005.jpg

22/09/2013

007.jpg

25/09/2013 (bakarak) 

006.jpg

2/10/2013 (bakarak)

008.jpg

13/10/2013 (2. çizim bakarak)

009.jpg

010.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepsi güzel olmuş ellerine sağlık ama ''2/10/2013, 13/10/2013(ikinci çizim)'' bu ikisi ayrı güzel olmuş devamı gelir umarım :)

Teşekkür ederim :) .

Bakarak çizimlerim doğal olarak kendi yaptıklarımdan daha güzel oluyor :D Devamı varda tarayıcıdan geçirip buraya atmak biraz sıkıntı. Daha doğrusu tarayıcı sıkıntı.

Ellerine sağlık. Çok güzel olmuş kaarşim  :D

Teşekkür ederim karşim :D 

Birde bana genel olarak saç çiziminde yardımcı olabilecek biri var mı? Kaynak değilde çizen birinden bir kaç ipucu arıyorum. Yardımcı olabilecek varsa ö.m. atabilir mi? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En çok bu çizimini 2/10/2013 (bakarak) ve son çizimini sevdim.  :lol: 

Omuzları biraz daha geniş çizebilirsin. Boyunları da biraz daha kalın yapsan daha hoş olur.  :lol:  

''Tanışmışlığım yok ama Songena'dan rica edersen yardımcı olabilir'' diyecektim sonra emrivaki olur diye silmistim kısmet :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

''Tanışmışlığım yok ama Songena'dan rica edersen yardımcı olabilir'' diyecektim sonra emrivaki olur diye silmistim kısmet :P

Sen bu yorumu yazarken Ö. M. atıyordum. :D Konuda yardımcı olmak istediğimi desem utanırdım hem.  d1%20(7).gif Bir de yardımcı olabilcek kadar iyi çizdiğim düşünmüyorum ama elimden geleni dedim, umarım faydalı ipuçları diyebilmişimdir.  :ph34r:

Takipteyim. Yeni çizimlerini bekliyorum.  :lol:  Kolay gelsin şimdiden. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En çok bu çizimini 2/10/2013 (bakarak) ve son çizimini sevdim.  :lol: 

Omuzları biraz daha geniş çizebilirsin. Boyunları da biraz daha kalın yapsan daha hoş olur.  :lol:  

Erza çizimlerini bende çok seviyorum.Yaşasın bakarak çizilen resimler .Bundan sonra atacağım bir kaç resmi de tarattığım için muhtemelen aynı sorunlar duracaktır ama yine çizimlerimde bunu dikkate alarak devam etmeye çalışacağım. 

Sen bu yorumu yazarken Ö. M. atıyordum. :D Konuda yardımcı olmak istediğimi desem utanırdım hem.  d1%20(7).gif Bir de yardımcı olabilcek kadar iyi çizdiğim düşünmüyorum ama elimden geleni dedim, umarım faydalı ipuçları diyebilmişimdir.  :ph34r:

Takipteyim. Yeni çizimlerini bekliyorum.  :lol:  Kolay gelsin şimdiden. :)

Gerçekten de kısmetimmiş sanırım :D Ö.M. attığında da söyledim her türlü ipuçları benim için yararlıdır :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.