Jump to content

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Kaxell

Önerilen İletiler

Çizimi iyi olan bir arkadaş bulup ortaklaşa bu hikayeleri resimli hale çevirirseniz çok ünlü olursunuz dostum şimdiden diyeyim...(Belki kendi animeni bile yapabilirsin bu yaratıcılıkla , tabi uygun bir ekip  oluşturman şart.Böyle bir şey gerçekten olursa ilk ben bitiririm animeyi :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

BÖLÜMLER İÇİN http://kaxellsfanfiction.blogspot.com   Ya da Tamamlanmış PDF versiyonu   https://drive.google.com/file/d/0B2a7i75FpsaVbkxTRHpTcGxFclk/view?usp=sharing         Devamı (Düzenlen

Bölüm 2 & Bölüm 3 eklenmiştir.  :)

SON SÖZ    Yazdığım ilk Fan Fiction, bu foruma girmemi ve kalmamı sağlayan ilk göz ağrım sonunda tamamlandı. Tahmin ettiğimden daha güzel bir sonu oldu. Ve de tam içime sinen bir son oldu. (Yazarken a

Çizimi iyi olan bir arkadaş bulup ortaklaşa bu hikayeleri resimli hale çevirirseniz çok ünlü olursunuz dostum şimdiden diyeyim...(Belki kendi animeni bile yapabilirsin bu yaratıcılıkla tabi uygun bir ekip  oluşturman şart.)

Haha aslında güzel şeyler ortaya çıkabilirdi ama aşırı derecede bir uğraş, zaman, para ve tecrübe gerektiriyor. Aklıma güzel başka bir fikir geldiğinde KickStarter'da proje olarak paylaşacağım ama buna daha var :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen ilkini yapmayı başarırsan gerisinin geleceğinden eminim :D

Teşekkür ederim. :) Bakalım şu an toplam 125 sayfa oldu eğer 250-300 e gelebilirsem light novel şeklinde çıkartırız. :)

Edit: Bir farklılık yaparak 2. Sezonun ilk bölümünü yayınladım. Sadece kafa karıştırmak için tabi ki, hikayenin devamı 7 Nisanda geliyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merak ettirdin beni REYNA öldü %80 eminim ama %20 lik ihtimalleri düşünüyorum niye düzgün gitmedin ki yhaaa :)

Belki ölür belki yaşar :) Ama şunu söyliyeyim Reyna nın ileride önemi çok büyük. :)

Edit: 10. Bölüm eklenmiştir. Bir de 1. ve 2. act düzenlenerek kitap haline getirilmiştir. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından iletişim engellenmiştir diyor onu düzeltirsen iyi olur : :)(PDF)

Hallettim. Herhalde site Türkiye'de yasaklıymış o yüzden dns değiştirilmeden girilemiyor.

Edit: Bölüm 11, 12, 13 ve 14 eklenmiştir. İyi okumalar :)

Edit II: Bölüm 15. eklenmiştir. İyi okumalar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[Duyuru] 

Kitap Haziranın 1'de son 4 bölümüyle beraber bitecektir. Sınavlardan ve yeni projeden dolayı uzunca bir süre yazamadık ama bu aklımızda bambaşka bir finalin oluşmasına neden oldu, çok da iyi oldu. :)

Son 4 bölümün adı "StarDust" yani "Yıldız Tozu" olarak geçecek. Diğerlerinden biraz uzun olmakla beraber beklediğiniz bir son olmayacağının garantisini veririm :)

Edit: Son 3-4 bölümde acayip derecede sayı hatası var (birbirini tutmuyor yani). Şu bir bitsin, zaten ilk iki bölüme yaptığım gibi tam olarak kitaba çevireceğim, o da haziranın sonunu bulur artık :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.