Jump to content

Sinir Muhabbetler

Mileydi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim en en en sinir olduğum laf "kız kısmı" lafı ....   Kız kısmı kahkaha atmaz  :angry: Kız kısmı sofraya önce oturmaz  :angry: ... Bu ülkede kız milletine yapılmış ayrım zencilere yapılmadı :D  

O kısma hiç girmedim :D Aaaa başıma gelen bi olayı anlatayım :   Şimdi benim iki teyzem dolayısı ile iki eniştem var.. Bir tanesi memur olduğu için görev yeri çok soğuk bi memleket... Diğerinin de rom

gün içerisinde o kadar ıvır zıvır laf kalabalığı kelime israfı yapılıyor ki sanki birileri benim sinir katsayımın orantısını hesaplamak istiyor diye düşünüyorum  :blink: benim kat sayılarımın kime ne

Matematik ve geometriden hep 0 alıyorum test verdiklerinde de ne işse çözüyorum o yüzden hep böyle oluyor :D

hahaha :lol: test olarak düşün yazılıları :D

annemle hep kavga ederiz perde konusunda annem perdeleri açmamı ister bense perde açmayı sevmiyorum kardeşim ben uyurken perdeyi kapatyorum amaç oda karanlık olsun  annemde açmıyorum diye ban kızıyor neyse dialog şöyle

annem:yağmur perdeleri aç 

ben:tamam anne üstümü değiştireyim açarım(ama açmam unuturum :P )

annem:ben sana perdeleri aç demedim mi hiç bir faydan yok

ben:anne perde açmayı sevmiyorum

annem:bana sevmiyorum deme(ve rencide modu devreye girer)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu perde açma polemiğinin zebra versiyonu bizde de var. "Ya karanlık seviyorum ben açmak istemiyorum" diyorum fayda etmiyo. Bende yeni taktik geliştirdim, "PC'nin ekranı görünmüyo, ışık yansıyo" diyorum. Halbuki ekran, ışık yansıtmayan, mat türden :D Bi dene derim ^_^

hahaha :lol: test olarak düşün yazılıları :D

annemle hep kavga ederiz perde konusunda annem perdeleri açmamı ister bense perde açmayı sevmiyorum kardeşim ben uyurken perdeyi kapatyorum amaç oda karanlık olsun  annemde açmıyorum diye ban kızıyor neyse dialog şöyle

annem:yağmur perdeleri aç 

ben:tamam anne üstümü değiştireyim açarım(ama açmam unuturum :P )

annem:ben sana perdeleri aç demedim mi hiç bir faydan yok

ben:anne perde açmayı sevmiyorum

annem:bana sevmiyorum deme(ve rencide modu devreye girer)

%2

O perdede ne hikmet varsa aynısı oluyor karanlıkta bilgisayar oynamak daha bir hoşuma gidiyor :D ışıklar kapalı olunca yaratıcı oluyorum ta ki biri gelip ışıkları açana kadar tabi o zamanda Luffy'e bağlıyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu perde açma polemiğinin zebra versiyonu bizde de var. "Ya karanlık seviyorum ben açmak istemiyorum" diyorum fayda etmiyo. Bende yeni taktik geliştirdim, "PC'nin ekranı görünmüyo, ışık yansıyo" diyorum. Halbuki ekran, ışık yansıtmayan, mat türden  :D Bi dene derim  ^_^

odamda bilgisayar yok olsa yaparım vallaha note book fayda etmez bizimkilerde zebra değilde ona benzer bir şey (ismini unuttum çaktırma)

O perdede ne hikmet varsa aynısı oluyor karanlıkta bilgisayar oynamak daha bir hoşuma gidiyor  :D ışıklar kapalı olunca yaratıcı oluyorum ta ki biri gelip ışıkları açana kadar tabi o zamanda Luffy'e bağlıyorum  :D

ben golluma bağlıyorum şahsen kardeşime uyku için gece lanbasını yaktırmayan ben perdeleri açıcam yemin ederim o odada uyunmaz oda dediğin karanlık olacak elimden gelse siyah mobilyalarla döşüyecem odamı gel gör ki oda turuncu

2.dialog

annem:perdeği gene açmamışsın kaç kere diyorum sana aç diye

ben:unuttum anne hemen açaarım

annem:hep unut zaten sana unutmayı yasaklıyorum 

ben:sana inat hep unutcam anne

annem:bende seni döverim o zaman adamin canını sıkma

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çağrı merkezin de çalışıyorum...Bazı müşterilerimle aklıma gelen diyaloglarım;

Ben : İyi günler ..... Bey/Hanım ile görüşebilir miyim?

Müşteri : Benim

Ben : Bilgi güvenliği için anne baba adınızı öğrenebilir miyim?

Müşteri : Annem öldü, babam öldü.

Ben :........... (söverim içimden tabii) ölüp ölmediğini sormuyorum isimlerini soruyorum :angry:

Ben: İyi günler ..... Bey/Hanım ile görüşebilir miyim?

Müşteri : Benim

Ben : Bilgi güvenliği için anne baba adınızı öğrenebilir miyim?

Müşteri: Napcaksın kardeşim ana baba adımı BAĞIRIR

Ben : Evlimisiniz Bekarmınız diye sormuyorum, cevap vermeniz halinde bilgi alacaksınız :angry:

Ben: İyi günler ..... Bey/Hanım ile mi görüşüyorum?

Müşteri : Evet :huh:

(Güvenlik sorularından geçti ^_^ )

Ben :X bankaya ....tutar borcunuz var...Şöyle, böyle uzar.....

Müşteri: Allah bana ben size.

Ben : Peki, Allah tan beklentiniz nedir :rolleyes:

Müşteri:......................

Başka bir müşterimle de görüşmenin sonunda "beklettiğim için teşekkür ederim, zaman ayırdığınız için özür dilerim" diyerek kapatmıştım. "Olması gereken "beklettiğim için özür dilerim, zaman ayırdığınız için teşekkür ederim". :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.