Jump to content

Sinir Muhabbetler

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

arayıp Pazar günü neden kapalısınız diyen zihniyet, sen neden çalışmıyorsan da bende ondan çalışmıyorum adı üstünde tatil :angry: bide gün içinde arayıp öğle paydosun da geleceğiz açıkmısınız diyenler gazınız gelsin millet içinde sesli çıkarın inşallah <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim en en en sinir olduğum laf "kız kısmı" lafı ....   Kız kısmı kahkaha atmaz  :angry: Kız kısmı sofraya önce oturmaz  :angry: ... Bu ülkede kız milletine yapılmış ayrım zencilere yapılmadı :D  

O kısma hiç girmedim :D Aaaa başıma gelen bi olayı anlatayım :   Şimdi benim iki teyzem dolayısı ile iki eniştem var.. Bir tanesi memur olduğu için görev yeri çok soğuk bi memleket... Diğerinin de rom

gün içerisinde o kadar ıvır zıvır laf kalabalığı kelime israfı yapılıyor ki sanki birileri benim sinir katsayımın orantısını hesaplamak istiyor diye düşünüyorum  :blink: benim kat sayılarımın kime ne

Mesleğim dış ticaret, 80 çeşit milletten 880 çeşit adamla mecburen diyalog kuruyorum.

Geçen gün Türkmenistan'dan bir adamı aradım adı da Ahmet Muhammed Bilmemneyov. Adama iyi günler ben Türkiye'den şu kişinin referansıyla arıyorum dedim bozuk bir şiveyle haa evet evet dedi , işte elimizde şu var bu var şöyle olanaklar böyle özellikler diye anlatıyorum adam da evet falan diyor. En son ne düşünüyorsunuz dedim, adam şöyle dedi. Ben Türkçe bilmiyorum. Saate baktım 20 dakikaya yakın adama ürün anlatmışım. İçimden geçti şimdi bu adam acaba ne kadar Türkçe bilmiyor denesem mi, sövsem anlar mı, beni bulabilir mi, aslında ben onu bulabilir miyim. ((:

Mail atayım dedim evet evet dedi nece atayım dedim İngilzce atayım mı? Yok, Türkçe at dedi. Türkçe bir balad atayım mı doğumunuza yardım eden hanıma ithafen güftelenmiş diyecektim, tuttum kendimi iyi dedim. ((:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her zaman o konuşmalara rastladığım için hiç kafaya takmam ben genellikle cevap vermem arkadaş olarak zeki ler ve az konisanları seçerim bu kadar küçük şeylere kafa takarsanız işiniz zor.sinirleniyorsan kola yada çikolata al marketten sakinleştiriyor ama kafaya takılcak gibi bi mesele değil :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra...
  • Forum Admin

Lisede geçen bi muhabet

Arkadaş 1: Emeeeeel bize İngilizce çalıştırsana

Ben: Ay yok uğraşamam dinlemezsiniz

Arkadaş2: Lutfeeeeennn

Ben: Tamam

En son sonuç ben anlatmaya çalışırken ortam kaynadığı için sinirlenir arka sıraya geçer kafa dinlerim

Tamam beeee biz çalışırız diyen kafadarların beş dk sonraki muhabbeti:

Arkadaş1: Hadi şu testi çozelim. Baş boşluk doldurmaca.. Bak bak bu You is olacak (soru You ..... able to diye gidiyor)

Arkadaş2 : Mal mısın kızım bu You was olacak

Az önce yaşanan olay:

Ellili yaşlarda 30 yıllık evliliklerini laf dalaşı ile geçiren hemen her konuda inatça zıtlaşan teyzem ve eniştem:

Enişte: Kar çok yağdı geçen hafta 30 cm olmuştur

Teyzem: Yok 20 cm olmuştur ... 30 cm değil kar yarım mt yi geçmedi. (teyzem birmetrenin yüz cm olduğunu unuttu)

Eniştem: Ulan yarım metre 60 cm neyin kafasını yaşıyorsun :D. :D

Sabah kliniğin kapısını açar bilgisayarımı amr montumu falan çıkarır masama otururum. 10 dk sonra doktor masasının başında oturan beni gören hasta:

-Pardon doktor geldi mi?

Adam beni doktordan saymıyor :D Her sabah aynı muhabbet :D

Doktor TEYZE Doktor BEY ayrı sinir olduğum hitap şeklidir :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her matematik,geometri soru çözme ödevinde ki muhabbet:

Hoca:Berkan soru çözdün mü?

Ben:Çözdüm hocam.

Hoca:Getir bakayım.

Ben:Buyurun hocam.

Hoca:Sen mi çözdün.

Ben:Ben çözdüm hocam.

Hoca:Bu senin yazın mı? gel bak bakayım şuraya yaz bir şeyler.

Ben:(yazdıktan sonra) Buyurun hocam aynı yazı.

Hoca:O zaman şu soruyu bir daha çöz kağıt getir.

Ben:Tamam hocam( çözerim)

Hoca:Bak doğru söyle sen mi çözdün?

Ben:Tamam hocam ya eksi atın hayattan bezdirdiniz.

Gerçektir :D abartı yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

en sevmediğim olay 

grafik dersinde benim migeselim iyi diye son dakka not alıcaz  bana dediklerine bakın

arkadaş:yağmur grafikte şu sahneyi çizer misin?

ben:ya ama işte yapmaya çalışırım 

derim önüme verirler ben kendiminkini yapmak içi alelacele karalar kendiminkine dönerim 

kız :ama burasını niye böyle yaptın böyle yapacaksın

ben(hem veie sonrda beyenmez gıçıklık ozaman kendsi yapsın çok biliyorsa)bu kadar yaptım kusura bakma

birde 

malzeme getirmezler benden isterler kaybettiklerinden vermek istemem ama dayanamam veririm

kız :yağmur kalemini verir miisin 

ben:tamam der bir kalem

veririm sonra 

kız:bu olmaz başkasını ver

der kalemliği alır en iyi kalemlerden birini alır iş bititp istediğimde

kız sabretseydik kalemine mi kaldık senin der

sinirden köpürürüm ama kendimi tutar 

ben:o zaman birdaha isteme derim yada yalır gderim sonra yine aynı diyaog

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaş: Ayhan  kanka kaleye geçsene 1-2 gol yersen çıkarsın hem değişmeli oynucaz

Ben:: Kanka gözüm görmüyor biliyon hem kalede berbatım ben sen beni defansa al 

Arkadaş: Sen geç kaleye top yaklaşamayacak sana (!)

Ben: (heee öyledir kesin) İyi geçiyom 

(3ten fazla gol yemiş ama kimseyle değişmemiş üstne her golü yiyon damgası )

Sonra vay efendim niye halısaha maçlarına gitmiyom niye bedende maç yapmıyom  -_-  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her matematik,geometri soru çözme ödevinde ki muhabbet:

Hoca:Berkan soru çözdün mü?

Ben:Çözdüm hocam.

Hoca:Getir bakayım.

Ben:Buyurun hocam.

Hoca:Sen mi çözdün.

Ben:Ben çözdüm hocam.

Hoca:Bu senin yazın mı? gel bak bakayım şuraya yaz bir şeyler.

Ben:(yazdıktan sonra) Buyurun hocam aynı yazı.

Hoca:O zaman şu soruyu bir daha çöz kağıt getir.

Ben:Tamam hocam( çözerim)

Hoca:Bak doğru söyle sen mi çözdün?

Ben:Tamam hocam ya eksi atın hayattan bezdirdiniz.

Gerçektir :D abartı yok :D

senin bu hocalardan çektiğin ne vallaha boşuna o kadar yanmıyorsun bu konuda sizin hocalar biraz cins 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana bir şey yapmamı isteyen ailemi kırmamak için o işi yapmaya tam başlarım Şöyle bir Cümle kurulur babam tarafından.

'' Oğlum hadi yapsana '' gibi

yada tekrar tekrar yapmamı söyler, benim en sinir olduğum şeylerdir bunlar. zaten yatığın birşeye yap diyorlar.

lol.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

-arkadaşlarla konuşturken diyecek bişey bulamayınca 'sıkıntı yaa' denmesi

-sürekli aynı berbere gitsen de okuyomusun ya da hangi okul diye sorulması

-resim çizerken gözlere bakıp"böyle göz mü olurmuş hiç görmedim" denmesi(animeden habersiz)

uyudun mu ya da orada mısın gibi mesajlara cevap olarak evet hayır tarzı şeyler yazılması.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.