Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

• 2 hafta sonra...

hayır olm nerenle okudun babasıyla beraber yaşıcaklar işte kraliyetten ayrı, rebecca tayfaya gelirse kyros'unda gelmesi lazım, ayrıca fujitora ciddi geliyor başları fena belada şuan açık denizde göktaşından kurtulamazlar. hiç bi gemide o göktaşından kaçamaz sunny go lazım.

Geçen bölümde niyeyse Fujitoranın o silahlara yerçekimi uyguladığını düşünmüştüm.. Çok yanlış düşünmüşüm :D Hala karizmatik bir karakter benim gözümde ama olmadı bu :D Son bölüm her ne kadar bomba bir şekilde bitse bile Fujitoranın hafiften izin vermesini beklerdim.. Get rekt Fujitora O.o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oda sonunda Luffy'i kaçarken çizmekten sıkılmış olmalı. Efsane atar yaptı. Benim öngörüm doğu limanının bir süre karışması, ağır topların sahneye çıkması ve o sırada Sunny-Go'nun gelmesi ve kaçmaları. Fujitora kral adam bu arada.

Ps: Fujitora'nın Luffy'leri sevmesine rağmen onlara saldırması şey gibi aynı, Marineford'ta Mihawk sınıyordu ya bunu, onu hatırlattı bana

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One Piece Yavaş Yavaş Bozmaya Başladı Olaylar Hep Aynı Yeniliyor Sonra 2 Gün Sonra Yeniyor. Yada Yeniyor Ama Ağır Yaralanıyor 2 Yıl İçinde Güçlendi Fakat Hala Savaştıkları Kişileri İlk Dövüşünde Yenemiyor Bıktım Yani Ben Bilmem Benim Gibi Bıkan Yada Düşünen Var Mı ?...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.