Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

Nayır nolamaz Sanji'me naptı bu adam göstermediği yetmedi esirmi düştü harika. Sanji kutsal ejder soyundanmı Luffy'nin babasıda öyle çıkabilir diyorlardı bir yerde.

Şaşırım öyle çıkarsa. Ama her soylu kötü çıkacak diye bir şey yok Sabo'da öyle ya isyan ediyordu. Dragon'da ondan Sabo'yu alıp yetiştirdi kendini görüp onda. O zaman Sanji kurtarmaya gidecekler sonraki arcta ya da Sanji'yi telef edecek bu gidişle Oda benim gibi fanları gıcık etmek istiyor heralde. Law olsun Sanji olsun Robin olsun en sevdiğim karakterler hep çektiriyor ama en çok Sanji'ye çektiriyor bana kalırsa.

İşin altından iyi bir şey çıksa bari kutsal ejder falan olsa da karizma toparlansa her Arc adam Sanjiye çektiriyor ya ama anladığım kadarıyla Jack almış Sanjiyi yani öyle tahmin ediyorum. Kendi yarattığı karakteri bu kadar mı sevmez :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

İşin altından iyi bir şey çıksa bari kutsal ejder falan olsa da karizma toparlansa her Arc adam Sanjiye çektiriyor ya ama anladığım kadarıyla Jack almış Sanjiyi yani öyle tahmin ediyorum. Kendi yarattığı karakteri bu kadar mı sevmez :D 

Zaten kaç zamandır yok mangada boş beleş çerez karakterleri gösteriyor dressrosa arctan beri. Yok yani favori karakterimi çoğalttım bu yüzden Sanji'nin yüzünü gören cennetlik artık yıllardır yok mangada. Law girdi favorilerim arasına ben zeki cool karakter seviyorum. Dediğin gibi bari kutsal ejder soyundan çıksında karizmayı toparlasın. Diyecek bir şeyim yok valla Mugiwara tayfadan çıkardı Sanji'yi onun yerine artık gereksiz birini alır tayfaya memnundur şimdi ne diyeyim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

insanların sanjiyi görme isteği bence bunun ana sebebi, bende sürekli sanji sanji diye sayıklıyordum 4-5 ay önce, şuan ODA mızırdandığımız için bize ceza veriyor :D

Yok adam Sanji'den nefret ediyor bence. Mızırdanmak felan hikaye çizmek istemiyor ben art niyet ararım Sanji fanları baya bir yokluğunda söylenmiş diye cezalandırmasını saçma buluyorum kimse ona istediğini çizme demiyor sonuçta Sanji'lerin tarafınıda arada göstermeliydi bence o zaman daha dolu giderdi,

Bana kalırsa Dressrosa arcı merak unsuru olmaktan çıkmıştı çok uzattığı için. 3 yıl bir arc mı olur Allahaşkına. Kendi suçu yani Sanji'yi o kadar uzun süre göstermemek çünkü Dressrosa arcı bu kadar uzatmaması gerekiyordu normalde. Ya hikaye hazırlayacak ona ciddi bir konu olarak ya da Sanji'yi atacak tayfadan bu gidişle adam sevmiyor çünkü bana kalırsa. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok adam Sanji'den nefret ediyor bence. Mızırdanmak felan hikaye çizmek istemiyor ben art niyet ararım Sanji fanları baya bir yokluğunda söylenmiş diye cezalandırmasını saçma buluyorum kimse ona istediğini çizme demiyor sonuçta Sanji'lerin tarafınıda arada göstermeliydi bence o zaman daha dolu giderdi,

Bana kalırsa Dressrosa arcı merak unsuru olmaktan çıkmıştı çok uzattığı için. 3 yıl bir arc mı olur Allahaşkına. Kendi suçu yani Sanji'yi o kadar uzun süre göstermemek çünkü Dressrosa arcı bu kadar uzatmaması gerekiyordu normalde. Ya hikaye hazırlayacak ona ciddi bir konu olarak ya da Sanji'yi atacak tayfadan bu gidişle adam sevmiyor çünkü bana kalırsa. 

Güzel yorum aynen Dressrosa efsane arc olabilirdi. Koskoca MF arc bile bunun yarısının yarısı kadar sürdü ...  Mesele uzatmak da değil işin aslı bunun bir defteri var Dress Roza diye bildiğin ansiklopedi gibi adam aklındakilerin hepsini gene çizmemiş şükür. Artık tememennim Reizi göstemesi Kid Kaidou kısımlarını geçtim artık onlar 2 yıl sonra falan BB Dragon falan :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oda aklındakileri mangaya dökse +5000 bölüm olur op kimseninde ömrü buna yetmez :D zaten birçok konuyu atlıyor ropartajındada böyle demişti seriyi hızlandırmak için hızlı hali buysa atladıkları konularıda arc olarak girse ne olur merak ediyorum :D ama bu şekilde daha 10 yıl devam ediceğini söyledi böyle arcları çok görcez. sonuçta en çok bitmesini isteyen jump dergisidir uzun seriler bitsinki yenilerine yer açılsın. gerçi bu arcda daha az olabilir direk olaya girdiler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.