Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

Kaçırma senaryosu hoşuma gitti, aslında ben de bekliyorum öyle bir şeyler. Bu olay tayfa dışındakilerin de kalıcı olarak birlik olmasına vesile olur. Sonuçta Barto'nun da Cavendish'in de kendi tayfaları var. İşler büyür.

Yalnız şöyle bir durum var, Amiral "Dünya hükümeti kendini tanrı mı sanıyor" gibi atarlı cümlelerle çıkış yaptı. Bu durumun patlak vermesine o da sebep olabilir. Üstünü örtemeyecekler sanırım.

Amiralin birşey yapacağı doğru ama olayı dünyaya duyuracak gibi bir niyeti olmayadabilir tam tersine belki adayı yok etmeye de çalışabilir bilgi sızmasın diye. Herşey olabilir çok önemli bir yerde arc her an herşey bir anda gelişebilir :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

Amiralin birşey yapacağı doğru ama olayı dünyaya duyuracak gibi bir niyeti olmayadabilir tam tersine belki adayı yok etmeye de çalışabilir bilgi sızmasın diye. Herşey olabilir çok önemli bir yerde arc her an herşey bir anda gelişebilir :D

Cidden ha, amiral'in yeteneğini göz önüne alırsak adayı bile batırabilir. Allah Oda Sensei'ye uzun ömür versin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek bu arc 2 yıl sonraki en ciddi arc bu arcda güçlerini göstermeyeceklerde nerde gösterecekler. hepsi tek tek yenecek böyle arclar zaten sık sık olmuyor.

arabasta arcında tek tek yendiler

gökyüzü adasında  vs olmadı

enies lobby de tek tek yendiler 

thriller barkda  vs olmadı.

balık adam adasında tek tek yendiler

punk hazard da vs olmadı.

şimdi dressrosada gidiş sırasına bakarsan burda vs'lerin olması ve tek tek yenmeleri gerek :D ne tespit yaptım be :D 

not: sabondy'de yenildikleri ve marineford arc'ındada tayfa olmadığı için o iki arc'ı hesaba katmadım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Normal bence :) manganın en az 10 yıl daha devam edebilceğini söyledi her arc bukadar uzunlukta olmazsa hikaye 2 3 yılda biter. ama daha fazlada sürer bu gidişle. bakalım yeni dünya'ya girer girmez 2 arc oldu daha 3.arc nasıl ve nekadar olcak biraz komedilikleri azaltsa savaş sıralarında daha iyi olur diye düşünüyorum ciddi ortamı bozuyor xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Normal bence :) manganın en az 10 yıl daha devam edebilceğini söyledi her arc bukadar uzunlukta olmazsa hikaye 2 3 yılda biter. ama daha fazlada sürer bu gidişle. bakalım yeni dünya'ya girer girmez 2 arc oldu daha 3.arc nasıl ve nekadar olcak biraz komedilikleri azaltsa savaş sıralarında daha iyi olur diye düşünüyorum ciddi ortamı bozuyor xD

One Piece'in mizacı o şekilde. Manganın ciddileştiği birkaç an var sadece. Luffy'nin gözü dönerse ciddileşir. Sahnede kılıcını çekmiş bir Zoro varsa ciddileşir. Arkadaşlarına kötü bir şeyler yapılmışsa ciddileşir. 

Bkz. dakika 2:18 :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

flood gii olacak ama önceki mesajı çok önce attığım için bu yeni mesaj gibi olsun.

dün bulaşık yıkarken aklıma bişey geldi. şeytan meyvelerinin işleyişi ile ilgili. ceasar'da kairoseki kelepçe var ya hani, diyelim ki dof bi zehirli gaz saldırısı yaptı shinokuni gibi, ceasar zehirden etkilenir mi etkilenmez mi? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

flood gii olacak ama önceki mesajı çok önce attığım için bu yeni mesaj gibi olsun.

dün bulaşık yıkarken aklıma bişey geldi. şeytan meyvelerinin işleyişi ile ilgili. ceasar'da kairoseki kelepçe var ya hani, diyelim ki dof bi zehirli gaz saldırısı yaptı shinokuni gibi, ceasar zehirden etkilenir mi etkilenmez mi? 

Sonuç olarak ceasarda sadece kelepçe var sadece onun güçlerini bastırıyor Dof'un güçlerini bastırmıyor ki,bana göre zehirler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.