Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

size bir soru. naminin lakabı hırsız kedi ama en son kimi soyduğunu hatırlıyo musunuz? yanlış hatırlamıyorsam naminin en son ki başarılı soygunu luffy ile ilk tanıştıkları zaman buggy'den çaldığı 10 milyon. onun dışında visky tepesinde biraz para aradı ondan sonra bir daha yok sıfır. ne jaya'da nede sabondy de hiç uğraşmadı bile. sabondy de 200 milyon vardı gerçi triller barktan ama jaya da ben bi 50 milyon falan toplamasını beklerdim o kadar korsanın içinde fakir fakir dolaşırken.

luffy mümin boy luffyle tanıştıktan sonra hırsızlık yapmadı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sayfa sayısı giderek azalıyor u hafta 14 sayfa çıkardı ama ayrıntılıydı zengindi sayfalar o yüzden geçer not verdim

Bu hafta o kadar yenilik hissetmedim ben ya. Çok durgun geçti bence. Ama bu arc resmi olarak noktalandı. Her yerde yayınlamalar falan yapıldı... Birkaç bölüm de şehirde olanlar gösterilir vedalar falan derken yeni arc başlar. Belki yeni üyeler gelir tayfaya (Bu arc'ın en önemli 2. Olayı olur)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mangadan nefret etmeye başladım artık hikaye gram ilerlemiyo gçen bölüm sevin çığlıkları ağlamayla geçti bu bölüm saboyla burgesin  konuşması ve halkın rikuya yalvarmasıyla geçti hikaye yavaş ilerlemeyi bıraktı hiç ilerlemiyo animesine gelirsek animeside aynı şekilde hikaye gitmiyo ve animesinin çizimleride berbat en azındam mangasının çizimleri güzel

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu one piece de hiç bi zaman anlayamadığım bişey var

k007.jpg

bu konferans odasındaki herifler kim, ne gibi bi yaptırımları var amiraller ve amirallerin bi altlarını biliyoruz hep momongalar falan. seri başladığından beri bu konferans odasındaki herifleri sanki bişeylermiş gibi gösterip duruyor oda ama daha birinin bişey yaptığını görmedim savaştada yoktu hiçbiri. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu one piece de hiç bi zaman anlayamadığım bişey var

k007.jpg

bu konferans odasındaki herifler kim, ne gibi bi yaptırımları var amiraller ve amirallerin bi altlarını biliyoruz hep momongalar falan. seri başladığından beri bu konferans odasındaki herifleri sanki bişeylermiş gibi gösterip duruyor oda ama daha birinin bişey yaptığını görmedim savaştada yoktu hiçbiri.

Çıkar ilerde bu amcaların da olayı. Belki de parasal destek kaynağı falandır bir açıdan. Ya da karargahta oturan eski generaller şunlar bunlardır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence süs çiçeği gibi onlar :D sadece denizcileri büyük bi organizasyon gibi göstermek için öyle :D bu manga yayınlandığında aynı bölümde demiyor muydu bütün denizciler beyaz sakalın açıklamasından sonra coşan korsanları bastırmak için denize açıldı diye madem herkes savaşıyor bu 100 tane amca ne oturuyor orda :Dçok mantıksız. bildiğin süsler ya hiç göreceğimizi sanmıyorum bunları :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence süs çiçeği gibi onlar :D sadece denizcileri büyük bi organizasyon gibi göstermek için öyle :D bu manga yayınlandığında aynı bölümde demiyor muydu bütün denizciler beyaz sakalın açıklamasından sonra coşan korsanları bastırmak için denize açıldı diye madem herkes savaşıyor bu 100 tane amca ne oturuyor orda :Dçok mantıksız. bildiğin süsler ya hiç göreceğimizi sanmıyorum bunları :D

Hepsine yer buluruz... Bu adamlar eskiden Gol D. Roger ile çatışmış, bu savaşlar sırasında seviyeleri yükselmiş fakat sonrasında aldıkları ağır ve büyük yaralar yüzünden karargah denizciliğine başlamış. Düşük konsey gibi düşün O.o
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.