Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Recommended Posts

30 dakika önce, lntegral yazdı:

Manga sayfalarıda gördüm yahu sadece film değil o.Garpla savaşıyorlar falan.Merak ettim baya :shocked-milk-bottle-emoticon:

Shiki'nin ilk göründüğü chapter'a baktım da öyle bir şey yok. Hayran çizimi olmasın?

Edit: chapter 0 diye aratınca çıkıyor cidden. Movie 10 strong world de görünüyor

• 3 weeks later...
  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başladı artık dahada blünmez dof'un yenilgisine kadar gider.

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek bu arc 2 yıl sonraki en ciddi arc bu arcda güçlerini göstermeyeceklerde nerde gösterecekler. hepsi tek tek yenecek böyle arclar zaten sık sık olmuyor. arabasta arcında tek tek yendiler gökyüzü adasında  vs olmadı enies lobby de tek tek yendiler  thriller barkda  vs olmadı. balık adam adasında tek te

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide yok croconun kişiliği değişmedi gene insan öldürüyor öncedende öldürüyordu sadece luffy ile arasındaki düşmanlık bitti ama ilerde çıkarları için yine düşman olabilir belli olmaz

• 4 weeks later...

son mangada eğer gözlem hakisini yeterince geliştirisen bir kaç saniye geleceği görebileceğini söyledi. bence çok büyük haber bu tam keskin nişancıya uyacak bi özellik gibime geliyor. bi kaç bölüm kaldı bence mangadaki en ateşli bölümlerden birine sahne olacak. dünyadaki en güçlü kişilerden birine saldıracaklar. düşüncesi bile inanılmaz.

On 27.03.2017 at 23:57, lntegral yazdı:

Bu olay şey değil mi ya.Marinefordda luffy mihawka saldıracağı sırada bir kaç saniye ilerisini görmüş kollarını kaçırmıştı.Tıpatıp aynısı

o sırada luffy gözlem hakisini uyandırmamıştı. sanmıyorum ordakinin aynısı olacağını. luffy sadece ileri görüşlülük yaptı o durumda gözlem hakisini kendi başına uyandıracak kadar büyük bi baskı yada travma yoktu.

• 1 month later...

İşler çıkmaz bir hal aldı. Bm de şoka girdi. Bm nin düşmeyeceğini düşünenlerden biri olarak merak ediyorum bizimkiler nasıl kurtaracaklar kendilerini. Luffy tekrar Carmel Ana yı, Bm ye göstermek için hareketleniyor, ihtimallerden biri Luffy nin Carmel Ana yı tanıması ve Bm ile ortak bir yanları olması. Bence böyle bir ihtimal daha olası gözüküyor yada ben öyle istiyor olabilirim. Bege nin işini de orada bitirsinler zaten. Gereksiz herif:D

• 3 years later...

Bunun mangası fena gitmiyor.Wano wano diyip beklenti arttırdı bu mangakanın kendi hatasıydı.Bu kadar beklentinin karşılandığı hiçbirşey okuyup izlemedim daha o yüzden şaşırmıyorum.Müthiş değil ama benim kendi oluşturduğum beklentinin üzerinde gidiyor.

Birşeyler yazacak adamlar var şuan forumda ona istinaden yazıyorum.Konu hortlasın