Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

mangasından da zevk almıyorum artık üst üste 4 çıkardı galiba bikaç hafta sonra da ara verir <_< şu son arc bi 30 chapter devam edicek gibi duruyo bari olayları akıcı yaz öyle ara ver <_< son sayıdan gram zevk almadım :(

aynen katılıyorum uzatmak için ellerinden geleni yapıyorlar artık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

one piece uzatmaların tek nedeni para bence ama uzatmaları iyi yoksa ne izleyeceğiz her pazar :) yoksa hikayenin sonuna geldik diyebilirim 4 yonkou bölgesindeler zaten dof arc bana göre çok gereksiz idi ama eğlenceli de oldu.. oda artık ölümler olmayacak dedi bence olmalı da ... son olarak one piece dünyası gibi bir dünya artık gelmez diyebilirim...

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/379230_487853534590461_1111902166_n.jpg

bu foto bir şeyler söylüyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güncele gelmeden önce ne zaman bitecek dediğim animeydi. Sonra güncele gelince keşke gelmeseydim dediğim ve Fanı olduğum tek anime oldu. Gerçi ben Star TV den izlerdim. Mazisi çok geçmiş diğer animelere göre, yavaş ilerlemesi sorun değil benim için ben eğlenerek zevk alarak izliyorum. Gerçek hayatta öyle karakterler bulunmaz ama işte. Luffy gibi eğlenceli manyak ve aptal bir arkadaşın olsun isterdim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

özellikle luffy görceğimiz yer şuanki sahne dofun karşısında adam bakalım neler olcak ama dofa vurduğunda fena bağırdım ama bellamy üzüldüm :( gerçi luffy burda lucci ile dövüştüğü gibi ölümüne bir dövüş yapacak diye düşünüyorum dofun inmesi demek yeraltı krallığının ve birçok örğütlerin yıkılması demek.sonuçta iki kral kapışıyor iki vuruşta  bitmez bu dövüş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

sabo çıkmış big mum çıkmış dof la kapışıyosun elinde bi sürü malzeme var 

big mum kaç aydır gözükmüyo 

sabo arada bikaç sayfa çıktı sonra yok 

law a flashback okuyoruz 10 sayıdır ki 10 sayılık hikaye yok walla yok adamda flashback hastalığı var rebeccaya bile bi sürü flashback çizdi 

neyse bikaç ay okumak istemiyorum o sıralar zaten manga canlanır inşallah 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sonunda law'ın flashback bitti ama son sayı'ya göre law dofu yenecek nerdeyse :) acaba law'dada Kral haki'si varmı sonuçta oda bir D. :) Her D.'de olmuyor ama belki vardır ama olsa kullanırdı herhalde. bu arada bölüm çok sessiz en çok dolu olması gereken yer bomboş :crying2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.