Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

Bu kanalı takip ediyorum, çoğu teorisi doğru çıkıyor.

zorlama olmuş biraz, iki bıçak birbirine çok benziyo diye ortaya atılmış i teori, bende beyazsakaldan gücünü alırken ortada bi bıçak vardıda ben mi kaçırdım diyorum. 

burgess'in savaş taktiği luffy'i öldürmek için yetersiz kesici delici aletlere ihtiyacı var o sebeple orda bıçak çıkarmış olabilir, iki bıçağın benzerliği oda'nın hoşuna öyle gittiği için çiziyor olabilir, meyve özünü çıkarmak vakit gerektiren bir iş, o anda etrafı düşman doluyken burgess meyveyi mi çıkarmakla uğraşacak orda, ayrıca bir soru daha madem karasakalda böyle bi bıçak var önüne glen meyve kullanıcısının yeteneğini çalmakla niye uğraşmadı, hedefinde beyazsakalın meyvesi olamaz çünkü ilk başta luffy'i yakalamak istiyordu, ace onun yerini aldı böylelikle savaş başladı, yanındaki adamlarını güçlendirmek için onlara bu güçleri dağıtabilirdi, kendine bi ordu bile kurabilirdi güç dağıtarak, ama yapmadı buda bu yeteneğini sonradan fark ettiğini ve kendi meyvesiyle alakalı bi durum olduğunu gösteriyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zorlama olmuş biraz, iki bıçak birbirine çok benziyo diye ortaya atılmış i teori, bende beyazsakaldan gücünü alırken ortada bi bıçak vardıda ben mi kaçırdım diyorum. 

burgess'in savaş taktiği luffy'i öldürmek için yetersiz kesici delici aletlere ihtiyacı var o sebeple orda bıçak çıkarmış olabilir, iki bıçağın benzerliği oda'nın hoşuna öyle gittiği için çiziyor olabilir, meyve özünü çıkarmak vakit gerektiren bir iş, o anda etrafı düşman doluyken burgess meyveyi mi çıkarmakla uğraşacak orda, ayrıca bir soru daha madem karasakalda böyle bi bıçak var önüne glen meyve kullanıcısının yeteneğini çalmakla niye uğraşmadı, hedefinde beyazsakalın meyvesi olamaz çünkü ilk başta luffy'i yakalamak istiyordu, ace onun yerini aldı böylelikle savaş başladı, yanındaki adamlarını güçlendirmek için onlara bu güçleri dağıtabilirdi, kendine bi ordu bile kurabilirdi güç dağıtarak, ama yapmadı buda bu yeteneğini sonradan fark ettiğini ve kendi meyvesiyle alakalı bi durum olduğunu gösteriyor.

Yani teori sadece, kesin bir şey yok asla. Senin dediğinde olabilir. Ama burgess meyve çalmakla uğraşmak için gelmişti.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani teori sadece, kesin bir şey yok asla. Senin dediğinde olabilir. Ama burgess meyve çalmakla uğraşmak için gelmişti.

burgess'in hedefi ace'in meyvesiydi, luffy'nin orda olduğunu bilmiyordu, ayrıca karasakal'ın öyle değerli bi bıçağı o salağa teslim edeceğini sanmıyorum. bende kabul ediyorum teoriyi ve mantıklı sorularla çürütüyorum :D ayrıca bu teori mi hipotez mi o konudada emin değilim,

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burgess'in hedefi ace'in meyvesiydi, luffy'nin orda olduğunu bilmiyordu, ayrıca karasakal'ın öyle değerli bi bıçağı o salağa teslim edeceğini sanmıyorum. bende kabul ediyorum teoriyi ve mantıklı sorularla çürütüyorum :D ayrıca bu teori mi hipotez mi o konudada emin değilim,

Eğer bu teoride doğruluk payı varsa(Ki bence güzel bir mantık kurulmuş burada). Bu bıçağın oraya gitmesinin sebebi Ace'in meyvesini birinin karambolde yutması durumuydu(Ki görüldüğü üzere o da oldu).  Ama tabi bu doğru çıkarsa oyunun kuralları çok değişecek demektir ileride... Blackbeard birdaha kullanılmasını istemediği meyveleri bir depoya koysa. Çok güçlü bir silah olur yani o. Umarım yanlış çıkar :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne bölüm bee.. Kaizoku Ou olmaya yaklaşıyor baya bi bence. Hatta neredeyse oldu bile O.o One Piece artık büyük savaşlarla dolu olacak galiba(Luffy her şeyi reddetmezse) Anladığım kadarıyla Cavendish, Bartolomeo, tontattalar, don sai, ideo, hajrudin ve orlumbus tayfasıyla birlikte luffy'e katılmak istiyorlar. Aynı sakeyi paylaşalım tarzı bir şey de dediler O.o Resmen gözlerim yaşardı bunu okurken... Oda bu kez çok hoş bir bölümle bomba gibi giriyor sonraki arca...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.