Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

Lanet çok heyecanlı bir bölümdü ama Oda efendi artık aradan sonra göster şu Sanjileri lanet herif çatladım burada naptılar adada falan diye o kadar olay oldu adam Yonkou olacak neredeyse Sanjilerin haberi yok. Ama barto tayfaya gelmiyor ya insafsız oda ... Adam o kadar şey yaptı bunu kabul edemiyorum bir tek. ..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lanet çok heyecanlı bir bölümdü ama Oda efendi artık aradan sonra göster şu Sanjileri lanet herif çatladım burada naptılar adada falan diye o kadar olay oldu adam Yonkou olacak neredeyse Sanjilerin haberi yok. Ama barto tayfaya gelmiyor ya insafsız oda ... Adam o kadar şey yaptı bunu kabul edemiyorum bir tek. ..

Kendi tayfasını bırakıp katılması yanlış olurdu. Ben zaten daha Luffy'nin bir kaptaba gel benle ol dediğini görmedim hala tayfasıylayken..
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luffy yonkouyla çarpıştırmaya hazırlandırıyor ODA sanırım eğer öyleyse luffy gelecek sayıda bu adamları emrine girmesine izin vericek yoksa hayla 9 kişi ile yonkou devirmesi zor olur sonuçta yonkoununda müttefikleri adamları var tayfasından ayrı beyazsakaldan gördük bunu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oda'ya kalsa zaten one piece o ölene ya da daha çizemeyene kadar çıkar ama ona bir şey olduğu anda one piece ortada kalır.. O yüzden ya kendine bir veliaht seçip onu eğitecek, aklındakileri anlatıp aktaracak ya da seriyi 400 sayı sonra bitirecek. Yoksa one piece yarıda kalan seri tehlikesiyle karşı karşıya bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luffy yonkouyla çarpıştırmaya hazırlandırıyor ODA sanırım eğer öyleyse luffy gelecek sayıda bu adamları emrine girmesine izin vericek yoksa hayla 9 kişi ile yonkou devirmesi zor olur sonuçta yonkoununda müttefikleri adamları var tayfasından ayrı beyazsakaldan gördük bunu :D

Eğer yonkuolardan biri ile savaşırsa Beyazsakal korsanları yeni dünyada luffye çok yardımı dokunacak...Marco eğer Shanksın tayfasına girmezse luffy ile bile ortak olabilir trafalgar law gibi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.