Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

adam yanında annesini getiriyor :D yenilirse ona şikayet eder. şaka bir yana bizimkiler o filin üstüne nasıl tırmancak bu biraz ft'deki nirvana arc'a benziyor umarım law'ın tayfasıyla karşılaşıp bir sonraki arca hemen geçerler diycem ama burda baya kalıcakmışlar gibi hissediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence bu kadar terör estirmeyi beceren biri güçlü bir rakip olabilir. Wb'ın çocuğuyum demek tek başına üstüne rakip çeker-güçlü rakipler. Fakat bu adam onlarla savaşabilmiş.. Güçsüz değip kısaca rakipleri bence.. WB tayfasını avlıyor adam. Altındaki tayfaları falan avlıyor işte.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anam anam devrimcileri harcayacak mı la bu yoksa. Odaaa delirtme beni yonkou yonkou ile savaşsın bütün pis işi karasakala yaptırtacak bu herif anlaşılan. Gemideki o koca herifi sabolar nasıl farketmez ya bilinci yerinde olmayınca özel sığınağa girilebiliniyoru yani. Hayret arkadaş ya. Dragonun aklı varsa başka bulunamayan sığınaklarda inşa etmiştir. Valla cok kötü oldu bu ya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anam anam devrimcileri harcayacak mı la bu yoksa. Odaaa delirtme beni yonkou yonkou ile savaşsın bütün pis işi karasakala yaptırtacak bu herif anlaşılan. Gemideki o koca herifi sabolar nasıl farketmez ya bilinci yerinde olmayınca özel sığınağa girilebiliniyoru yani. Hayret arkadaş ya. Dragonun aklı varsa başka bulunamayan sığınaklarda inşa etmiştir. Valla cok kötü oldu bu ya.

Hocam bence amacı Beyazsakal(WB) müttefiklerini katletmek bence haksızda değil yani hak veriyorum babası Marineford'da öldüğü için yani ölümüne sebeb olmalarını düşünüyorda olabilir.Bakalım ileriki zamanlar ne göstericek 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oda sakın düşün savaşma durumu falan çıkarma diyeceğimde yapmaz tamam Teach güçlenmiş de .. Dragona yürüyecek kadar değil bence misilleme yapıyorlar. Gemiye burgess biniyor ve kimse fark etmiyor. Hakiden falan damı sezilmez aslan gibi Sabo var orada. Bence yem bu bakalım. Bartolar gelir sanıyordum ben bea :SS: olmadı... Bölüm çok iyiydi yani artık hep aksiyon en kötü bölümde bile aksiyon olur en az 1 sayfasından gökten gelen şey ne acep ? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tam heycanlı giderken haftaya ara verdi, bb dragonun üssüne saldırmak için hareket geçti silahları almak için bakalım nolcak ve yukarıdan düşen kişi bizimkilerden biri olabilirmi ? ve buggy'nin adamları devmiş buggy bırakmaları luffy'le ittifak olan devle alakası varmıdır ? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.