Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

verdi gazı sonunda bu arcla kaido bigmom dünya savaşı başlamış oldu :D zaten kaiodou'nunda büyük savaş ilanıda cabası. kesin yeni müttefikler çıkcaktır bu iki yonkou savaşında eski müttefikleri (Filosu) gelir acaba luffy bu iki yonkou nasıl yencek :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
On 01.04.2016 at 15:17, Sakuragi yazdı:

Umarım Jack bu sefer ölmüştür. Ama belli olmaz. O değil de bizim 3 lü süpernova nasıl Kaido nun adamı olmuşlar ? Çok ayıp. 

Haydaa öyle mi olmuşlar gerçi olmayıp napsın adamlar orda dizçöküp imana gelmişlerdir Kaido'yla karşılaştıklarında bunlar yenemez patetes olacaklar demiştim böyle yola gitmesi güzel olmuş Oda'nın. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
On 29.12.2016 at 01:18, Sakuragi yazdı:

Buralar boş kalmış, güncelden devam edersek Sanji.. Yani Sanji için...Sanji'nin bir şey...Ulan Sanji, ulan Sanji ne çektin be...

Ah ah o Sanji'nin göz yaşları. Başka forumlardan Sanji'nin bu olay sonrası zincirlerini kırıp düğün günü Pudding'e sağlam bir geçireceğini okuyorum ama Sanji ölse bile bir kadına el kaldırmaz!! :D Sanji dışında Brook'ta bu bölüm serinin en efsane  davranışlarından birini sergiledi. Hele Big Mom'a genç bayan demesi :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
30 dakika önce, lntegral yazdı:

Manga sayfalarıda gördüm yahu sadece film değil o.Garpla savaşıyorlar falan.Merak ettim baya :shocked-milk-bottle-emoticon:

Shiki'nin ilk göründüğü chapter'a baktım da öyle bir şey yok. Hayran çizimi olmasın?

Edit: chapter 0 diye aratınca çıkıyor cidden. Movie 10 strong world de görünüyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.