Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

son mangada eğer gözlem hakisini yeterince geliştirisen bir kaç saniye geleceği görebileceğini söyledi. bence çok büyük haber bu tam keskin nişancıya uyacak bi özellik gibime geliyor. bi kaç bölüm kaldı bence mangadaki en ateşli bölümlerden birine sahne olacak. dünyadaki en güçlü kişilerden birine saldıracaklar. düşüncesi bile inanılmaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 27.03.2017 at 23:57, lntegral yazdı:

Bu olay şey değil mi ya.Marinefordda luffy mihawka saldıracağı sırada bir kaç saniye ilerisini görmüş kollarını kaçırmıştı.Tıpatıp aynısı

o sırada luffy gözlem hakisini uyandırmamıştı. sanmıyorum ordakinin aynısı olacağını. luffy sadece ileri görüşlülük yaptı o durumda gözlem hakisini kendi başına uyandıracak kadar büyük bi baskı yada travma yoktu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

İşler çıkmaz bir hal aldı. Bm de şoka girdi. Bm nin düşmeyeceğini düşünenlerden biri olarak merak ediyorum bizimkiler nasıl kurtaracaklar kendilerini. Luffy tekrar Carmel Ana yı, Bm ye göstermek için hareketleniyor, ihtimallerden biri Luffy nin Carmel Ana yı tanıması ve Bm ile ortak bir yanları olması. Bence böyle bir ihtimal daha olası gözüküyor yada ben öyle istiyor olabilirim. Bege nin işini de orada bitirsinler zaten. Gereksiz herif:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 sene sonra...

Bunun mangası fena gitmiyor.Wano wano diyip beklenti arttırdı bu mangakanın kendi hatasıydı.Bu kadar beklentinin karşılandığı hiçbirşey okuyup izlemedim daha o yüzden şaşırmıyorum.Müthiş değil ama benim kendi oluşturduğum beklentinin üzerinde gidiyor.

Birşeyler yazacak adamlar var şuan forumda ona istinaden yazıyorum.Konu hortlasın 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Wano beklediğimden uzun sürecek gibi. Bir kaç öy önce şans eseri birisinin elinde 'Kılıçsız Samuray' diye bi kitap gördüm. Merak ettim, gittim aldım. Kişisel gelişim kitabıymış ( kişisel gelişmeye karşıyız ), neyse bi bakalım dedik. Köylü, kılıç kullanmayı becereyemen birisinin nasıl Japonya'nın zirvesine yükseldiğini anlatıyor. Böyle okuyoruz biraz sarıyor kitap, sonra bi bölümde bir komutandan 'Aptal Lord' diye bahsediliyor. Aha Oden bu dedim. Meğer mangaka nın Oden için esinlendiği karakter kitapta büyük bi yan tema olarak anlatılıyor. Sonra dokuz kın dan falan bahsetmeler. Kitabın detayını fazla anlatmayacağım ama okursanız göreceksiniz ki Japonya için büyük değer gören bir komutandan esinlenerek Oden i yazmış mangaka. Bunu şu yüzden anlattım. Manga da Oden in nasıl öldüğünü gördük. (Ölümün şeklinde dolayı başka bir tarihi karaktere benzetildiği söyleniyor.) Böyle kötü bir şekilde ölen bir karakter, gerçekte Japonya tarihinde büyük öneme sahip birisinden esinlenildiyse, intikamı da çok şaşalı olmalı. Dokuz kın şu an Kaido ile bu sebepten savaşıyor. Etkili gibi gözükseler de son bölümde yanıldıklarını anladık. Belki de tek tek ölecekler. Ki bence güzel olur. Bu da her birine ekstra flashback gerekicek. Zaten 2 haftada bir ara veriliyor. Luffy aşağıda ki çöplerle uğraşıyor daha. Sanki wanonun daha ortasına bile gelmedik gibi. Ortada 5 sene sonra manga bitecek diyorlarken, 5 sene sonra anca wano arcı bitecek gibi. Hee ben okurum 5 sene değil 15 sene okurum wanoyu. Özellikle Oden'e ayrı bir manga bile isterim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kınların hepsi ölmez bence, olayın dramatikleşmesi için kınlardan birisi ölebilir. Şu an 3. perdenin sonuna geliyoruz, 3. perdenin sonu dediğim gibi kınlardan birisinin ölümüyle biter muhtemelen. 4. perde de Luffy Kaido'nun yanına gelmiş olur. Hepsine flash back sahnesi verilsede bu sadece iki üç panel olur artık geçmiş hikayeyi çok katacağını sanmıyorum. 

5 sene muhabbeti de illa ki uzamış olabilir çünkü pandemi sürecidir veya Oda'nın ani hastalanmalarıdır falan beklenmeye aralar oldu, o yüzden bu süre uzar bence. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.