Jump to content

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

0nLin3

Önerilen İletiler

Beni de ekleyin *-*

Act.08'in sonundaki Lost Time Memory -farklıydı ama daha güzeldi- kim tarafından söylendi? Shintaro'nun seiyuusu muydu yoksa rastgele mi?

Artı olarak o sondaki LTM'de Outer Science'dan bir kare vardı gibime geldi ._. Marry de bir tuhaftı spoiler verebilir misiniz?

Ekledim. Al sana spoiler

Mary'nin bir yeteneği daha var. Onunla alakalı.

Bu arada, şunu mutlaka telefonun zil sesi yapıyorum :D

https://soundcloud.com/chunmeista/8bit-daze-jin-garnidelia

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 511
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Belki Vocaloid hayranları arasında Jin'in "Kagerou Project" serisini bilen vardır. Bir grup gencin çalkantılı hayatını anlatan bu şarkıların her biri ayrı bir hikayeyi anlatıyor. Ayrıca Doğrudan Jin t

11 bölüm olmasına üzüldüm, hadi 12 olsa neyse de, 11 nedir ya? 9.99 kuruş gibi bir şey :P Bu arada; duvarlar, dergiler, her yeri süslemeye başladı seri :P   Ek olarak: Biraz da shintarou :P

Orayada baktım yok malesef :( Youtube'da da yok :/ Ama tumblr'da bunu buldum       Japonya'da da yeni yayınlandı sanırsam Belki öğlene doğru internete düşer  :confused-onion-head-emoticon:

Posted Images

Raw'a göz attım bir. Böyle güzel bir bölümde en baştan... Kimin fikriydi bilmiyorum ama, internette şunun gibi yorumlar bayağı arttı.

tumblr_n6t3ugrdKQ1sl6zjjo1_500.jpg

Halbuki böyle duygusal bir bölüm...

tumblr_n6t5yt1pEW1r3rdh2o1_500.gif

Ama Jin'de sorun yok. Tek suçu shaft'ı seçmek... O MMD'yi hatırladıkça moralim bozuluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende biraz bakındım yeni bölüm hakkında resimlere falan ama korkunçtu ne diyim yani Shaft napmış harbiden gülmekten kırıldım :D Bölümü izlemek istemiyorum o derece komik ve korkunç :D 

Bunu anlarım da,

tumblr_n6t5yeWbLK1sn5jpho3_500.gif

Shaft bana bunu açıkla?!
 tumblr_n6t513OLP01tr7k5fo2_500.giftumblr_n6t513OLP01tr7k5fo1_500.gif

Seto, Kano bari o suratları yapmayın canım benim. Hele seto seni affetmiyorum :D Gece gece güzel güldüm ya :D

Hala gülüyorum, sanırım gülmekten yeni bölümü asla izleyemeyecegim. Böyle duygusal bi bölümü ne hale getirmişler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umudu kaybetmeyin, başlangıcı berbat olsa da sonrasında çok önemli şeyler açıklıyor.

Blu-ray sürümü gelse de kurtulsak. O zamana az çok düzeltirler. Ayrıca, şu şarkının da grafikleri aynı şekilde MMD, ama siyah beyaz yaptıkları için çok daha iyi gözüküyor. Öyle yapabilirlerdi. Çok ta güzel olurdu.

Bu da orjinali. Dediğimi anladınız.

Ayrıca, yeni bölümden bir ip ucu:

Ayano'nun annesi ve babası 15 ağustosta bir toprak kaymasına yakalanıyor. Anneyi bulamıyorlar. İki kişi. 15 Ağustos. Sadece birisi dönüyor. 

Bu arada bölüm listesi gelmiş.

Act 10: Imagination Forest
Act 11: Otsukimi Recital
Act 12: Children Record

Nerede benim Outer Science?  :dying-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu bölümün üzerinre ilaç olsun diye, manganın yeni bölümü çıkmış :D Sonundan anladığım kadarı ile manganın diğer bölümünde mary günlüktekileri diğerlerine açıklıyor. Animede shintaro diğer zaman çizgilerini gördüğü sırada öyle bir sahne vardı. Bir ya da iki bölüm geride çeviri. Bu arada, manganın adını Kagerou Daze diye düzeltmişler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Takane ortaya çıktığında kendi kendime "Noluyo lan" dediğim doğrudur. O değilde ilk baştaki kısımların çizimleri çizgi film çizimlerinden daha beter olmuş. >.< Gelde bu animeyi azda olsa batırdılar deme şimdi. 

Bence pis oynadılar,bi daki bölüm ciddi anlamda iyi olması gerekiyor bence  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.