Jump to content

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

0nLin3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 511
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Belki Vocaloid hayranları arasında Jin'in "Kagerou Project" serisini bilen vardır. Bir grup gencin çalkantılı hayatını anlatan bu şarkıların her biri ayrı bir hikayeyi anlatıyor. Ayrıca Doğrudan Jin t

11 bölüm olmasına üzüldüm, hadi 12 olsa neyse de, 11 nedir ya? 9.99 kuruş gibi bir şey :P Bu arada; duvarlar, dergiler, her yeri süslemeye başladı seri :P   Ek olarak: Biraz da shintarou :P

Orayada baktım yok malesef :( Youtube'da da yok :/ Ama tumblr'da bunu buldum       Japonya'da da yeni yayınlandı sanırsam Belki öğlene doğru internete düşer  :confused-onion-head-emoticon:

Posted Images

DNS yap gir, yasağı takan yok :D Merak etme, bütün sorumluluk sitede.

Ek olarak, iyiki doğdun seto :P

tumblr_n35fd9MGwT1r42o1fo1_500.jpg

Ayrıca light novelin yeni sayısı da hayırlı uğurlu olsun.

tumblr_n35bysJgs51qbqs26o1_500.jpg

Tavsiyem: Noveli okumayın. Spoiler da vermeyin. Zaten anime farklı olacakmış. Şu an bu son kitap bayağı karıştırdı ortalığı :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jinrui wa Suitai Shimashita animesinin de ana karakterini seslendirmiş. Pek bilinmese de harika komedidir.

Bu arada, deathlilee ayaklı spoiler gibisin :D Haydi o imzandaki olayı tartışalım anime gelesiye kadar. Spoiler içine almayı unutmayın.

Eee? Ne düşünüyorsunuz bu konuda? Büyük bir süpriz olduğu kesin. Nedense ben böyle trolleyen hikayeleri daha çok seviyorum :D

Bu da, hayranların şu anki hisleri:

tumblr_n37fnps0DS1tr7k5fo1_500.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sırada biri olmayacak gibi görünüyor... ama Kenjirou ya da Azami gelmeli bence ya da Hiyori

Bu arada o kadar dalgınım ki bu konuyu takip ediyorum ama bir türlü aklıma eklenmek gelmedi... :bird-onion-head-emoticon:

Sorun olmazsa beni de ekler misiniz?

Merak etme ben seni çoktan ekledim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Novel ile ilgili spoiler :D

Hiç sormayın novel yıktı geçti... Yanlış anlamadıysam Kano Ayano'nun halindeyken Shintaro'ya çok kötü şeyler demiş (ne dediği yazmıyordu okuduğum yerde) bundan dolayı 2 yıl boyunce evden çıkmamış garibim   :crying2-onion-head-emoticon:

Asıl merak edilen ne kadar zamandır Kano^nun Ayano rolünde kaldığı  :dong-onion-head-emoticon:

Birde mangayı okuyorsanız chapter 18 de kuroha çıktığında Kano'ya "Sen o zaman ki Deceiver'sin,gücünü kullanmakta iyisin" demişti acaba bu dediği route X yada XX de mi geçerli ... Kafam çok karışık yahu  :bad-atmosphere-onion-head-emoti

Bu arada tumblr'da buldum night tales deceive'den bir sahne :crying3-onion-head-emoticon:

tumblr_n35ap2TUMp1t39gfgo1_500.jpg

Jin sen ne yaptın olum   :dead-onion-head-emoticon:  

:depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.