Jump to content

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

0nLin3

Önerilen İletiler

Dün Tumblr'de şunu gördüm:

Stop Kagerou Project Website OPEN!!!!!!!!!!!

Hello everyone! Thank you so so so much for all the follows!! This blog is still pretty new but I can’t believe we have so much support already (: When I first started I was worried no one hated Kagerou project as much as I did, but I was pleasantly surprised! You guys are the best!!

Anyway I wanted to announce that the website is FINALLY up!! It took awhile to get everything set up (the list “all the reasons you should hate kagerou project” especially took me awhile because there are just so many reasons) but it’s ready!

The petition I was talking about yesterday, to get animation studio SHAFT to cancel the Mekakucity Actors anime, is also up! It’s even on the front page! So be sure to sign sign sign sign and STOP kagerou project once and for all!!!!

——-> http://kagerouprojectmustdie.net/

1 nisan şakası   :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 511
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Belki Vocaloid hayranları arasında Jin'in "Kagerou Project" serisini bilen vardır. Bir grup gencin çalkantılı hayatını anlatan bu şarkıların her biri ayrı bir hikayeyi anlatıyor. Ayrıca Doğrudan Jin t

11 bölüm olmasına üzüldüm, hadi 12 olsa neyse de, 11 nedir ya? 9.99 kuruş gibi bir şey :P Bu arada; duvarlar, dergiler, her yeri süslemeye başladı seri :P   Ek olarak: Biraz da shintarou :P

Orayada baktım yok malesef :( Youtube'da da yok :/ Ama tumblr'da bunu buldum       Japonya'da da yeni yayınlandı sanırsam Belki öğlene doğru internete düşer  :confused-onion-head-emoticon:

Posted Images

Yayın saatleri belirlenmiş:

Schedule of Mekakucity Actors anime broadcast

■niconico
Broadcasts every Saturday, midnight(Debut: 12th April, Midnight.)
※First to broadcast the new episodes, weekly broadcast
※Raw broadcast, along with TV broadcast

■GyaO!
Broadcasts every Sunday, 12 noon.(Debut: 13th April)
※Weekly broadcast

■Rakuten Showtime
Broadcasts every Monday, 12 noon.(Debut: 14th April)
※Weekly broadcast

■d Anime store
Broadcasts every Tuesday, 12 noon.(Debut: 15th April)
※Weekly broadcast

Bu da seiyuu listesi:

tumblr_n3hwullbKN1t1s8rto1_500.jpg

Ayrıca, açılış şarkısı açıklandı! Jin'in "Daze" adıyla çıkaracağı yeni single açılış müziği olacak!

Şarkıyı yarın PV ile birlikte duyabilecekmişiz galiba.

Single kapağı:

tumblr_n3hwullbKN1t1s8rto2_500.jpg

Önceki albümlerin kapakları:

tumblr_n3i8bs5XRi1rijfv5o1_500.jpg

tumblr_n3i8bs5XRi1rijfv5o2_r1_500.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PV GELDİİ

İşte bu :D Bir hafta beklemek zorundayız.... :eaten-alive-onion-head-emoticon  hatta türkçe çeviri çıkmasını da bekleyeceğimizi sayarsakk :depressed1-onion-head-emoticon: 

demin gördüm tumblr da çok güzel :D ama niye diğer karakterler yok whaaat2-onion-head-emoticon.gif?12928625

hibiya'nın cm sinden :D

tumblr_n25kkwmSkQ1ryx26eo1_500.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim tek hoşuma gitmeyen şey shintaro'nun odası :D :bird-onion-head-emoticon:

Shintaro'nun odası eğer pv de gördüğümüz ise olmamıştır bana göre.Çünkü manga ve şarkılarda odası daha normal idi :D :crying2-onion-head-emoticon: Gerçi SHAFT'ın oda tipleri genelde öyle ama hayal kırıklığına uğrayacağım sanırsam   :help-onion-head-emoticon:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.