Jump to content

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

0nLin3

Önerilen İletiler

İnternetim bir süredir yoktu bölümleri toptan izledim :D 9. bölümün başı neydi öyle  :depressed1-onion-head-emoticon: 

O değil de son bölüm children record ise seri devam edecektir

çünkü children record son değil başlangıç aslında  : :ahaaah-onion-head-emoticon:

Büyük ihtimalle önümüzde bir sezon daha var :cheer3-onion-head-emoticon: 

Bu arada manganın 24. bölüme kadar olan çevirisi tumblr kullanıcıları tarafından çevirilmiş. Online okuma sitelerinde bulunmasa da tumblr'dan okuyabilirsiniz  :cute1-onion-head-emoticon:

Bölümle ilgili birşey fark ettim şimdi :D 

Ayano'nun babasını kasasının şifresi "451..."şeklinde devam ediyor.Shintaro'nun da sürekli olarak kullandığı şifresi 4510471  :cool-onion-head-emoticon: 

Ayrıca az önce wiki'de gördüm 4510471 japonca kelime oyunu tarzında birşey çevirlince "I dont work"oluyormuş :D

Bu seri bana kafayı yedirtecek  :dong-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 511
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Belki Vocaloid hayranları arasında Jin'in "Kagerou Project" serisini bilen vardır. Bir grup gencin çalkantılı hayatını anlatan bu şarkıların her biri ayrı bir hikayeyi anlatıyor. Ayrıca Doğrudan Jin t

11 bölüm olmasına üzüldüm, hadi 12 olsa neyse de, 11 nedir ya? 9.99 kuruş gibi bir şey :P Bu arada; duvarlar, dergiler, her yeri süslemeye başladı seri :P   Ek olarak: Biraz da shintarou :P

Orayada baktım yok malesef :( Youtube'da da yok :/ Ama tumblr'da bunu buldum       Japonya'da da yeni yayınlandı sanırsam Belki öğlene doğru internete düşer  :confused-onion-head-emoticon:

Posted Images

Tebrikler! Üçüncülüğe düşmeden tutunmayı başarmışız :D NGNL yine birinci. Biz ise dördüncü haftadır ikinciyiz.

10410285_1478376542399861_65694815796076

No Game No Life nasıl bu kadar yüksek olabiliyor? Takip etmiyorum, tek takip etmedigim seri şurdan. Anlam veremiyorum.

Mekakucity'i bırak Haikyuu neden bu kadar düşük :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Azönce 10. bölümü raw olarak izledim.Oha diyorum kafam çok karıştı :D

10. bölüm hakkında spoiler içerir :D

Azami'nin hafızasını sildiği kişi seto'ya çok benziyordu :D Büyük büyük dedesi olamaz sanırsam , bir insan dedesine benzer mi ki o kadar :D  Seto kaç yaşında yahu  :help-onion-head-emoticon: 

Birde Tsukihiko o evi tek başına nasıl yapmış öyle :D  Tumblr'da Kagebunshi ile yapmıştır diye bir espri gördüm :D İzlerken aklıma yarım bıraktığım Naruto geldi zaten  :bleeding-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.