Jump to content

Kakashi Dönemi Başlıyor

Skadi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kishimoto’nun yapamadığını anime yapacak. Naruto’nun mangakası Masashi Kishimoto, yıllardır Hatake Kakashi’yi ön plana çıkarmak istediğini ama bunu hiçbir zaman istediği gibi başaramadığını söyleyip

Yattaaaaaa *-* Bence bu uzun zaman önce yapılmalıydı ♥ :D Serinin en evdiğim karakteri Kakashi. Hatta narutodan bile daha ayrıdır benim için onun yeri. Bu habere o kadar sevindim ki anlatamam ♥ :D Pay

İyi,güzel de... Yanlış bir zamanlama. Şu an herkesin merak ettiği Madara, Obito. Yada en azından ben böyle düşünüyorum... İlgi çekici görünse de benim gözümde filler. Savaşı tam ortasında bölen filler

Olley be adamım gösterilecek.Kakashinin hayatını görmek çok isterim.Fiiler başladı.Ama bu fiiler Narutodaki izlediğim ilk fiiler olacak.Fiiler haberiyle üzülmüştüm ama bu haberi duyunca çok mutlu oldum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

illa filler gelicekse böyle olması en iyisi tabi ama savaşın ortada kesilmesi savaşa limon sıkıyor :p resmen animeyi baltalıyolar şu filler larla .. 2 aydır animesini izlemiyorum savaşın heycanı kaçar hep ortada kestikleri için diye .. artık ryalarıma giriyo naruto .. ah ah bu senenin sonuna anca biter bu savaş :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.