Jump to content

Anti Uchiha İtachi FC ve İtachi Öz eleştiri/ Tiye Alma vs. vs.

Songena

Önerilen İletiler

İtachi'yi tamamen tanıtmadan önce Aizen ile İtachi'yi aynı kefeye koyuyodum.Yani ikiside hedefleri uğrunda önüne geleni öldürebilecek kapasiteye sahip kişiler..Daha sonra İtachi'yi tanıyınca aynı olmadıkları fark ettim.Ve buda bende hayal kırıklığı oluşturdu :(

İtachi'nin akatsukiye katılmasının sebebi yanlış hatırlamıyorsam 3. hokageye rapor yolluyodu.Böyle bi bölüm hatırlıyo gibiyim ama yanlışta olabilir. :ph34r:

Belki de Kisameye yalan söylemesinin sebebi Jiraiya 3. hokage'nin öğrencisi olmasıdır? Bu ihtimal olabilir mi acaba? Yoksa gerçekten yenemeyecek güçtemiydi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ekledim seni de. :) Son günlerde forumda yaşadığım yorgunluğu en son ne zaman yaşamıştım acaba?         FC çalışmalarında finali burada yapıyorum. Dinleneceğim azıcık.         Forumu gıcık edecek

Bir karakterin hem FC' ını hem de ANti FC' ını açan ben. :mellow: Katılmak isteyen olursa FC'a almam. Tüm tedbirleri alarak her şeyin Uchiha İtachi FC kontrolünde olmasını sağladım.    Şaka b

İtachiyi eleştirmekmi? Tiye almakmı? Anti mi?!   Seni dışlıyoruz :D ayıp ayıp :P

İtachi'yi tamamen tanıtmadan önce Aizen ile İtachi'yi aynı kefeye koyuyodum.Yani ikiside hedefleri uğrunda önüne geleni öldürebilecek kapasiteye sahip kişiler..Daha sonra İtachi'yi tanıyınca aynı olmadıkları fark ettim.Ve buda bende hayal kırıklığı oluşturdu :(< :(>

İtachi'nin akatsukiye katılmasının sebebi yanlış hatırlamıyorsam 3. hokageye rapor yolluyodu.Böyle bi bölüm hatırlıyo gibiyim ama yanlışta olabilir. :ph34r:

Belki de Kisameye yalan söylemesinin sebebi Jiraiya 3. hokage'nin öğrencisi olmasıdır? Bu ihtimal olabilir mi acaba? Yoksa gerçekten yenemeyecek güçtemiydi ?

Sadece 3. hokageye gerçeklerin açıklanmasını istemediğini, kendi isminin altında klanının kirlenmesini istemediği gibi sözler dediğini hatırlıyorum.  :ph34r:

Gerçekten yenemeyecek güçte olabilir, Konoha için çok değerli bir shinobi olduğu için dövüşmek istemiyor da olabilir, belki de yenemeyecek güçtedir. Ama burda dikkatimi çeken şu;. Hala köyü korumak için de hareket ediyor olması... Akatsuki'ye Konoha'ya saldırılmaması şartıyla katılmış olması. Köyü bu kadar önemsiyorken Orochimaru'yu da, Tobi'yi de öldürmeliydi. Shinobi olmayı seçtiyse ve bu kadar güçlüyse insanın beklentileri oluyor.  :ph34r:  Bu potansiyel ve güç varsa ve barışı hedefliyorsa durmamalıydı. Aizen gibi hedeflerini gerçekleştirmek için yola devam etmesini isterdim.

Kardeşini abi katili yapmak istemesi ayrı bir konu.  :ph34r:

Hep soru işaretleriyle dolu bir karakter. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Saygı duyarım görüş ayrılığıdır seveni olur,sevmeyeni olur.Farklı düşüncelere açığımdır. 

Hatta beni de üye olarak yaz Meltem-sama fansubu takip edeceğim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Benide ekle bakalım, hani Itachi'ye bi garezim yok belki biraz seviyorumdur(biraz ama(çok değil(yani azıcık))) -_-  maksat Forum Admini üyeler arasında bizde mi girsek diyen olur o yüzden benide ekle B) Kötü adam olmak çok güzel ya :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benide ekle bakalım, hani Itachi'ye bi garezim yok belki biraz seviyorumdur(biraz ama(çok değil(yani azıcık))) -_-  maksat Forum Admini üyeler arasında bizde mi girsek diyen olur o yüzden benide ekle B) Kötü adam olmak çok güzel ya :lol:

Ekliyorum hemen.  :lol:  Azıcık İtachi sevgisi olanlar bile şurada kapımız açık.  :ph34r:  http://forum.turkanime.tv/topic/3349-uchiha-itachi-fc36-%C3%BCye-fan-clupta-yenilikler/ 

Kötü adamlar kadar havalı olmak gibisi de yok.  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konu Itachi ile alakalıysa benide ekle :) İyi veya kötü olması fark etmez, Itachi'nin görüşlerini pek hatırlamıyorum. Daha çok Konoha'yı korumak mı, yoksa Sasuke'yi korumakmıydı? Soruyu ne yönden seçersen seç, üç türlüde hem iyilik hem kötülük barındırdığından hatalı olduğunu düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.