Jump to content

Öylesine İzlenen Bir Serinin Başyapıt Çıkması

Misafir

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 72
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Zankyou no terror resimdeki beyaz saçlı kız (beş) ilgimi çekti sadece, açıklamada yazan terör olayları vs sıkıcı bir seri diye düşündürdü ama harika bi anime. 11 bölümlük mükemmel bir sezon

Steins-Gate konusunu okuduğumda gene saçma bir animedir, bir türlü yapamıyorlar şunları diye girdiğim bir seri. Bitirip çıktığımda  :depressed2-onion-head-emoticon:  :bad-atmosphere-onion-head-emoti 

hentai ouji to warawanai neko ilk animem olduğu için bu anime denen şey neymiş lan böyle diye bi şaşırdığım için bunu ilk duşunduğum anime o oldu ama ondan sonra clannad, darker than black, mirai nikk

Guilty Crown. Açıklamasına bakınca falan pek izleyesim gelmemişti. Ama izleyince de çok sardı. Hele müzikleri beni benden aldı.

Guilty Crown'un tartışılamayacak tek güzel yanı müzikleri bence de :D geri kalanı zaten tartışma konusu ama müzikleri fazla iyiydi. izleyeli 2 sene oldu ve Release My Soul, Bios, Krone hala telefonumda duruyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok yaparım bunu. Fazla beğeni almamış, gündem olmamış animeleri seçip izlerim. Black Lagoon, Darker Than Black gibi çok başarılı animeler izledim bu sayede. Bu listeye Zetsuen no Tempest'i de ekleyebilirim ki cidden öylesine açıp ters köşe olmuştum ondada. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Darker Than Black ve D. Gray Man diyebilirim özellikle Darker Than Black beni kendimden geçirdi 1 hafta boyunca etkisinde kaldığımı hatırlıoyrum D gray man ise anime yetersizliğinden başladığım bir seri hoşuma gidince 103 bölümü 4 günde bitirmiştim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Ai Monogatari: 9 Love Stories

Aslında öylesine izlemedim çizimlerinden dolayı belli bir beklentim vardı. Ama yine de o müzikleri sahnelere öyle bir uydurmuşlar ki biraz da bunun etkisinden olsa gerek beklentilerimin epey üzerine çıktı. Eskilerin romantizmini ve çizimlerini seven arkadaşlara tavsiye edilir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach: tez dönemimdi ve beni o ödevden ne kurtarırsa kurtarsın diye uzak durduğum uzun animlereden birine başlayım dedim. Başlar başlamaz o kadar sardı ki vicdanım rahat olmadan devam edemedim çünkü durmaksızın tüm bir gün izledim ve baktım bitecek anime tezimi çevirdim kontrol için teslim ettim ve 5 günde bitirdim. Bittikten sonra filmelrini izledim, ovalarını izledim, OST ve AMVlerini izledim (hala da izlerim)... Mangasını takip ettim ama çabuk güncele geliyorum diye bıraktım birikiyor :P

Onun dışında D Gray Man ve Gintama vardır. Bir de çerez niyetine başlayıp (kısa anime olduğu için çerez diyorum yanlış anlaşılmasın) kapılıp bitirdiğim Zetsuen no Tempest ile Shinrei Tantei Yakumo var. Süper animelerdir. Tavsiye ederim.

Prince of Tennis'i de neredeyse 5/6 kez izlemeye başladığımı ve bıraktığımı bilirim... Sonuç: Çevirisini tamamladım :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hajime no ippo : Çizimleri dolayısıyla uzun süre beklettiğim anime bitirince spor animeleri favorim haline geldi.

Major: yine aynı şekilde çok yerde görüp bir iki güne bırakırım heralde diye başlayıp bitirdiğim anime.Daha ilk bölümlerde kendinden geçiriyor zaten adamı ve karakterimizin vucudunun değişimi o kadar orantılı ki animede beğendiğim noktalardan biriydi.Herkese tavsiyemdir.

edit: açık ara gördüğüm en iyi konu 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaş Hunter X Hunter diye bir şeye başladım, şimdilik güzel gidiyor bir bak istersen dedi. Baktım karakterler falan 12 yaşında, sarmaz deyip açmadım. Sonra anime kalmayınca neymiş bir bakayım dedim. İlk bölüm değişik geldi. Ön yargılı davranmamak için 1 bölüm daha izleyim dedim. Sardı sabah oldu. Hunter X Hunter best animedir gözümde.

Ps: Vur de vuralım, öl de ölelim Hisoka Reis

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.