Jump to content

Öylesine İzlenen Bir Serinin Başyapıt Çıkması

Misafir

Önerilen İletiler

açıkcası noragmiye başlarken ne olabilir  ki anca falan düşünerek yeni çevrisi bittiğinde izlemiştim ve ve işte harikaaaa en sevdiğim animeler arasına girdi ve yatoo crazy-monkey-emoticon-004.gif?1292792378 
aynı şekilde prenses tutu animesini de öylesine izleyeyim listemde kalmasın demiştim ve yani ummadığım şekilde güzeldi çizim açısından yine eski animeler crazy-monkey-emoticon-003.gifsıcacık zura zura :D 

daha vardır da ilk aklıma gelenler bunlardı ve başka bir görüşümü de bildiriyim genelde kıyıda köşede adı sanı bilinmeyen çoğu anime bilinen animelerden hem daha kaliteli hemde daha bi ilginç oluyor :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 72
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Zankyou no terror resimdeki beyaz saçlı kız (beş) ilgimi çekti sadece, açıklamada yazan terör olayları vs sıkıcı bir seri diye düşündürdü ama harika bi anime. 11 bölümlük mükemmel bir sezon

Steins-Gate konusunu okuduğumda gene saçma bir animedir, bir türlü yapamıyorlar şunları diye girdiğim bir seri. Bitirip çıktığımda  :depressed2-onion-head-emoticon:  :bad-atmosphere-onion-head-emoti 

hentai ouji to warawanai neko ilk animem olduğu için bu anime denen şey neymiş lan böyle diye bi şaşırdığım için bunu ilk duşunduğum anime o oldu ama ondan sonra clannad, darker than black, mirai nikk

• 2 hafta sonra...

Canaan  :lol: 
Burda bahsedilen animelerin zaten çok güzel olduğunu biliyordum. Arkadaşım hepsinin mükemmel olduğunu zaten söylemişti  :LTkJN9u: 
Ama Canaan... İlk kendi bulduğum (tavsiye almadan) izlediğim anime. Bende de ne marifetler varmış?  :LTkJN9u:

Eğer hala izlemediyseniz kesinlikle izleyin, Kuroshitsuji ile mangakası aynı.

Kesinlikle mükemmel, hiç bir umudum yoktu ama sonrasında sarıyor (yada uyku sersemiyken öyle gelmiştir bana  :smile_respect:

Ama izleyin ya, aksiyon arıyorsanız kesinlikle izlenmesi gereken bir anime.

alphard_alshaya___canaan_by_snakou-d3g87

Ve ben ana karakterden çok kötü karakteri sevdim  :rolleyes:  Alphard!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Grisaia serisi konu olarak sıradan bir harem animesi gibi gözükse de izlerken çok keyif aldım.En azından odun bir ana karakteri yok.Harem animelerinden hiç haz etmesem de bu animenin yeri ayrıdır benim için.Keşke devamı gelse dediğim ender animelerden.Special bölümleri hariç kesinlikle izlenmesi gereken bir animedir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Made in Abyss. Çizimleriyle sağ gösterip konusuyla soldan vuran anime. Yani çizimleri görünce pek ciddiye almıyorsunuz sevimli eğlenceli bir anime gibi görünüyor ama konusu ve işlenişiyle sizi alıp götürüyor ayrıca seinen türünün hakkını da gayet veriyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gallardo, 50 dakika önce yazdı:

Made in Abyss. Çizimleriyle sağ gösterip konusuyla soldan vuran anime. Yani çizimleri görünce pek ciddiye almıyorsunuz sevimli eğlenceli bir anime gibi görünüyor ama konusu ve işlenişiyle sizi alıp götürüyor ayrıca seinen türünün hakkını da gayet veriyor.

Bende iki bölüm izleyip bırakmıştım, devamına bakmayı düşünüyorum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.