Jump to content

Favori yiyecek kombolarınız.

Prauin

Önerilen İletiler

Şimdii :D

1- Bugün sabah denediğim: Peynirli domatesli sandviç + Çikolatalı süt

2- Yine bugün denediğim: Fıstıklı çikolata + Muz + Mandalina

:cheer2-onion-head-emoticon:

Edit: Evet forumca cici bebe + süt yiyoruz *-* Ben de katılayım Cici Bebe FC'ye *-*

Çikolatalı sütün yakışmadığı birşey var mı :D

Çok ekstrem olacak ama Üstü peynir sürülmüş ekmek + Reçel ( Ahududu favorimdir )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 161
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlgimi çeken bir başka forum konusu daha! :D   Türk kahvesi + çikolata ile güne başlamışsam şayet,   Muz+çikolatayla kuşluk vaktimi değerlendiririm :D ( bele iyice olmus muzun üstüne benmari usulü fıs

Eveeeeeeettt konu dışı bir ortama çevrileceğini tahmin ettiğimden çıkmadım forumdan :D    Şaka bir yana bir iki konu dışı şey söylenebilir ama sizin olay uzayacak gibi...   Konuyu dağıtmayalım  ^_^

hooo öncelikle ilk iletim *-* ne ka duygulandırıcı  :14:  :angel1-onion-head-emoticon: hmm konuya gelicek olursam kombolar ehehe .. ben genellikle ; Sade makarna + pekmez,bal(veya hertürlü tatlı türün

EN sevdiğim favori kombom :

1-Elma , leblebi ve kuru üzüm üçlüsü :bye2-onion-head-emoticon:

:cheer1-onion-head-emoticon: 2-Mercimek köftesi ve marul :admire-onion-head-emoticon: ÇOK YAŞA MERCİMEK !

3-Kuru fasulye , pilav , yoğurt ve karışık turşu karışımı  :embarrassed4-onion-head-emotico

4-Keçiboynuzu tozu ile üzüm pekmezi ve tahin karışımı çikolatayı aratmıyor :happy-onion-head-emoticon:

5-Bol limonlu , zeytinyağlı ince ince rendelenmiş lahana  :full-onion-head-emoticon:

6-Ha bir de mısır ununun pişirilmiş hali kremamsı ve hafif oluyor . Pişirilmiş mısır unuyla karıştırılmış ıspanak veya yumurta  :embarrassed1-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

Şimdii :D

1- Bugün sabah denediğim: Peynirli domatesli sandviç + Çikolatalı süt

2- Yine bugün denediğim: Fıstıklı çikolata + Muz + Mandalina

:cheer2-onion-head-emoticon:

Edit: Evet forumca cici bebe + süt yiyoruz *-* Ben de katılayım Cici Bebe FC'ye *-*

Cici bebe FC :D :D ama güzel oluyor ya onun tadı ben çok sevyiorum  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz tuhaf bulacaksınız ama çikolata (sarelle) + peynir (bu ikisine bayılıyorum. :embarrassed4-onion-head-emotico  Onun dışında başka.... Ah pilav + yoğurt, pilav + salata, pilav + ketçap, pilav + cacık. Bu kadar. :cool-onion-head-emoticon:  Pilav olduğu zaman hep böyle yiyiyorum. Ablamla beraber. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.