Jump to content

Favori yiyecek kombolarınız.

Prauin

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 161
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlgimi çeken bir başka forum konusu daha! :D   Türk kahvesi + çikolata ile güne başlamışsam şayet,   Muz+çikolatayla kuşluk vaktimi değerlendiririm :D ( bele iyice olmus muzun üstüne benmari usulü fıs

Eveeeeeeettt konu dışı bir ortama çevrileceğini tahmin ettiğimden çıkmadım forumdan :D    Şaka bir yana bir iki konu dışı şey söylenebilir ama sizin olay uzayacak gibi...   Konuyu dağıtmayalım  ^_^

hooo öncelikle ilk iletim *-* ne ka duygulandırıcı  :14:  :angel1-onion-head-emoticon: hmm konuya gelicek olursam kombolar ehehe .. ben genellikle ; Sade makarna + pekmez,bal(veya hertürlü tatlı türün

Coco cola+Çikolata ~ Börek&Pohça+Meyve suyu(kayısı) ~ Çiğ köfte+Ayran ~ Süt mısır+Ketçap&Mayonez

Bu tarz yemek yememe rağmen yaklaşık her gün 1 lt cola içmeme rağmen kilo almıyorum. -w-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

Az önce açlıktan sulu patatesi ezip ekmeğin arasına koydum.Arasına soğan doğradım.Üstüne kaşar ve peynir koydum.Sonra da yedim -w-

Muhteşem bir komboydu ~.~

Bu tarz ekmek arası komboları her zaman yaparım.En sevdiklerimden...Arasına yağ sürüp üstüne peynir koyup...soğan doğrayıp bir de dometes kesip tuz ekledin mi ~w~

Lakin yine de en sevdiğim kombo çikolatalı yuvarlak pişmaniyeler var ya hani...Üstü çaklıt kaplı...Onlardan yanına da cola Cry T^T

Ooo say say bitmez -.-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.