Jump to content

Favori yiyecek kombolarınız.

Prauin

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 161
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlgimi çeken bir başka forum konusu daha! :D   Türk kahvesi + çikolata ile güne başlamışsam şayet,   Muz+çikolatayla kuşluk vaktimi değerlendiririm :D ( bele iyice olmus muzun üstüne benmari usulü fıs

Eveeeeeeettt konu dışı bir ortama çevrileceğini tahmin ettiğimden çıkmadım forumdan :D    Şaka bir yana bir iki konu dışı şey söylenebilir ama sizin olay uzayacak gibi...   Konuyu dağıtmayalım  ^_^

hooo öncelikle ilk iletim *-* ne ka duygulandırıcı  :14:  :angel1-onion-head-emoticon: hmm konuya gelicek olursam kombolar ehehe .. ben genellikle ; Sade makarna + pekmez,bal(veya hertürlü tatlı türün

Benim pek kombom yok ama evdeyken böyle ara öğünlerde şunları gömüyorum. Bir tabak düşünün. Tabakta zeytin var, peynir var. Tabağın boş kalan kısmına böyle 3-5 kaşık bana kalmış :D zeytinyağı döküyorum. Tuzlayıp baharatlayarak. Sonra çayımı, köy ekmeğimi alıyorum. Biraz amiyane olacak Çocuklar Duymasın' daki Haluk'un demesi gibi löööp löp yiyorum :) azizim. Benimki fazlaca bilinen bir şey diye düşünüyorum böyle pazar kahvaltılarında falan hatta o zeytin böyle baharatlanır yenir. Öff :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 2 hafta sonra...

Acılı şalgam suyu. Evet sadece şalgam suyu :D Buradaki kombo şalgamı içiş şeklinde. Kadehe koyuyoruz, fazla da abartmıyoruz, şarap koyar gibi bir parmak olacak. Sonra dolaptan yeni çıkmış olması lazım, buz gibi. Bunu böyle ufak yudumlarla hissede hissede içiyoruz. Dikince tadı gelmiyor yeminle. Acının genzimizi yaktığını hissediyoruz, gözlerimiz yaşarıyor ve o anda 'Dünya bunun için var be!' diye düşünüyoruz. Bu arada anime izlerken şalgam suyu içmek benim fantezimdir. Şişeleri devirip de dudaklarım mosmor dolaştığım günleri bilirim. Ama bıraktım uzun zaman önce. Geçenlerde de yeniden içtim tekrardan, bu sefer abim de denedi. Sevdi. 'Bunca zaman yadırgadım seni, ne içiyorsun şunu, dedim ama haklıymışsın.' dedi. Şimdi beraber anime izlerken şişe deviriyoruz.

Hayat ne garip.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.