Jump to content

Favori yiyecek kombolarınız.

Prauin

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 161
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlgimi çeken bir başka forum konusu daha! :D   Türk kahvesi + çikolata ile güne başlamışsam şayet,   Muz+çikolatayla kuşluk vaktimi değerlendiririm :D ( bele iyice olmus muzun üstüne benmari usulü fıs

Eveeeeeeettt konu dışı bir ortama çevrileceğini tahmin ettiğimden çıkmadım forumdan :D    Şaka bir yana bir iki konu dışı şey söylenebilir ama sizin olay uzayacak gibi...   Konuyu dağıtmayalım  ^_^

hooo öncelikle ilk iletim *-* ne ka duygulandırıcı  :14:  :angel1-onion-head-emoticon: hmm konuya gelicek olursam kombolar ehehe .. ben genellikle ; Sade makarna + pekmez,bal(veya hertürlü tatlı türün

• Forum Admin

Edebiyatta sert tabirler arasına giriyor. Biyolojik olarak hayvan olduğumuzu düşünebilirsin :)

Ben edebiyatta "sert tabirler" olduğunu bilmiyordum. Ama edebiyat da yapmadığıma göre...

Eveeeeeeettt konu dışı bir ortama çevrileceğini tahmin ettiğimden çıkmadım forumdan :D 

Şaka bir yana bir iki konu dışı şey söylenebilir ama sizin olay uzayacak gibi...

Konuyu dağıtmayalım  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle pek fazla zevkim yoktur ama yurtta anime izlerken ara sıra danette+ice tea denediğim olmuştur.

Evde ise aliecek tutulan bazı kombolar:

yumurta + rendelenmiş peynir

pekmez + ceviz ezmesi veya tahin helvası karlı havada bile adamı cayır cayır yakan bi kombodur bu

bir de ne zaman kestane alınsa kavrulmuş kestane + çay yapılır...... daha da uzar bu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Big Mac Menü'nün yanında Hamburger Menü süper gider ama evde kendi olanaklarımla üretim halindeysem o zaman at tavukları ızgaraya, at patatesleri kızgın yağa, havuçlu sarımsaklı yoğurtlu mezeyi de daya yanına, 1.5 litre kolayla götür, üstüne karışık çerez, arkasından da bir tatlı ohh. Sonra sabaha kadar Energizer piliyle donanmış davullu tavşanı gibi dön dur evin içinde. ((:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sabahları kahvaltı yapmaktan nefret ettiğim için, onun yerine kahvaltılık gevrek ile süt karışımı yiyorum, aslında süttende pek hoşlanmam ama aç kalıcam o zamanda

Makarnayı her türlü karışımla yiyebilirim (makarna olsunda her türlü gideri var), ablam o konuda damak zevkimi iyi biliyor (yoğurt, salça, soslu, peynirli, mantarlı v.b.)

Meyve sularını çok severim, özellikle karışık ve portakallılarını > cips, bisküvi ve gofretlerle beraber  :wub:

Nescafe'den pek hoşlanmam midemi bulandırıyor hemende soğuyor zaten (bu yüzden son bölümüne doğru içilmiyor, çoğunlukla döküyorum) onun yerine türk kahvesi tercih ederim, çikolata veya lokumla olabilir, sadece kahve olsada gayet iyi  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peynirli/ıspanaklı börek üstüne yoğurt + kola 

ekmek + yoğurt + kola

mercimekli makarna (mercimeğin içine makarna atıp yerim çorbası olsa bile)+ yoğurt + kola

kaşar peyniri+ bal

baharatlı yoğur+ cips 

vişne suyu+kola+fanta+gazoz  

nescafe + cips (özellikle acılı veya baharatlı) 

limonlu ice tea+ kola 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum midem kalktı :( Ama hepsini denicem meraklıyım napim :P Kardeşimde ara ara değişik kombolar bulur önce iğrenç derim, sonra merak edip denerim ağzım kulaklarıma varır ve tekrar tekrar yerim :) Her ne kadar önyargılı yorum yapsamda önyargılarımı yıkıp deneyebildiğim için mutluyum değişik tatlara açık olmalı insan :)

NOT: Kardeşime link atıyorum tam onluk olmuş bu konu :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.