Jump to content

Free! 2. Sezon Resmileşti

Misafir

Önerilen İletiler

Free!’nin ikinci sezonu açıklandı.

wj8QW3k.jpg

Geçtiğimiz pazar yapılan özel bir etkinlikte Free! (Free! – Iwatobi Swim Club)’un ikinci sezonu duyuruldu.

Kyoto Animation’un yürüttüğü anime serisi, önceden de aktardığımız gibi, “Gelecek yaz görüşmek üzere…” mesajıyla sona ermiş, takipçilerinin 2. sezon ile ilgili beklentilerinin oluşmasına neden olmuştu. Yapılan açıklamayla da Free! 2.sezon resmiyet kazanmış oldu.

Rei Ryugazaki, Haruka, Nagisa, Rei, Makoto ve Rin’in tekrar biraraya gelmesini konu alan hikaye bakalım ikinci sezonunda karşımıza neler çıkartacak?

Kaynak:http://www.animefantastica.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hiç bir spor animesini izlememezlik yapmam :D  :cool-onion-head-emoticon: 

Rin'i seslendiren seiyuu bu sezon Mekakucity Actors'den bir karakteri seslendirecekmiş.

İyi oldu yarım kalmıştı :D

Çooook sevindim bu habere  :wub: 

Yazıcak birşey bulamadım :D 

merakla ve heycanla bekliyorum :)

- Bilgi ve paylaşım için teşekkürler :)

Genelde fan girllerin izlediği bir anime :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hiç bir spor animesini izlememezlik yapmam :D  :cool-onion-head-emoticon: 

İtiraf edeyim seni foruma ilk kayıt olduğunda kız sanmıştım  :ghost-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf edeyim seni foruma ilk kayıt olduğunda kız sanmıştım  :ghost-onion-head-emoticon:

Usui-chan ben de öyle sanmıştım.  :ph34r:

Daha çok kas oleey.  : :wub: Öhm, şey diycektim. Sporcu arkadaşlarımızı tekrar görmek güzel.  :ph34r: En çok da

yakışıklı karakterleri- öhöm yani... etto...  :ph34r: (Ahaha, şu yorumu yaparken çok eğlendim. :D yüzme ilgimi çekmediği için izlemedim daha. : :ph34r: Ama haberlerde 2. sezonu gelen serileri görünce hemen seriye başlamak istiyorum.  : :ph34r: Chihayafuru'yu bitirince başlarım ben de.  :lol: )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Usui-chan ben de öyle sanmıştım.  :ph34r:

Daha çok kas oleey.  : :wub: Öhm, şey diycektim. Sporcu arkadaşlarımızı tekrar görmek güzel.  :ph34r: En çok da

yakışıklı karakterleri- öhöm yani... etto...  :ph34r: (Ahaha, şu yorumu yaparken çok eğlendim. :D yüzme ilgimi çekmediği için izlemedim daha. : :ph34r: Ama haberlerde 2. sezonu gelen serileri görünce hemen seriye başlamak istiyorum.  : :ph34r: Chihayafuru'yu bitirince başlarım ben de.  :lol: )

Olabilir normal birşey :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.