Jump to content

Mekakucity Actors tam gaz geliyor! İşte seiyuu kadrosu (Nyarko, Kuroneko, Yagami Light)

0nLin3

Önerilen İletiler

Shizen no Teki-P'nin son zamanlarda interneti kasıp kavuran şarkı serisinin anime duyurusunu daha önce yapmıştım. Nisan'da çıkacak seriye geri sayım devam ederken, seri hakkında pek çok şey açığa çıkmakta. Bu konuda zaten daha önce FC'de yazmış olduğum, İngilizce forumlardan topladığım haberleri size ulaştırmak istiyorum. Bu haberlerin ilki, açıklanan seiyuu kadrosu. İsimlerden de anlaşılacağı gibi, Shaft bu projede bütçe konusunda oldukça cömert.

tumblr_mnf4iay8t61rzrereo1_500.jpg

Şu anda hakkında bilgim olan Seiyuu'lar:

Ene: Kana Asumi (Nyarko desem anlarsınız heralde  :D Ayrıca Nisekoi'nin Tachibana'sı, To aru Majutsu No Index'den Hyouka Kazakiri, Madoka Magica:Rebellion Movie'den Nagisa, Mayo Chiki'den Nakuru, Dog&Scissors'dan Madoka )

Mary: Kana Hanazawa (To Love Ru'dan Mikan, Bakemonogatari'den Nadeko, Angel Beats'den Kanade(Melek), Ayrıca Oreno Imouto wa Konna ni Kawai Wake ga nai'den Kuroneko, Deadman Wonderland'den Shiro, Steins;Gate Mayuri, Nisekoi'den Onodera...)

Haruka/Konoha: Mamoru Miyano (Death Note-Kira dedimmi biter heralde. Ayrıca Soul Eater'den Death The Kid, ve Steins;Gate'den Okabe Rintarou, Ayrıca Free'den Matsuoka Rin.Ayrıca şu an yeni başlamış olan Nobunaga The Fool'da Oda Nobunaga)

Mary ve Ene'nin seiyuuları zaten daha önceden albüm tanıtımında seslendirme yapmışlardı.

(İlk yarıda Ene'yi, ikinci yarıda ise Mary'yi duyabilirsiniz.)

Ek olarak, Ene'nin seiyuu'sunu tanıtan bir video da yayınlandı.

http://www.youtube.com/watch?v=nZv_apH8Jao

İkinci haberimiz ise açılış ve kapanış şarkıları hakkında. Eminim seriyi takip eden pek çok kişi müzikler konusunda bu haberi bekliyordu. Evet! Açılış ve kapanışı Jin ve Shidu'ya bırakmışlar. Ayrıca seiyuu'ların seçiminde onlar söz sahibiymiş. Anlaşılan Akiyuki Shinbo hayranları nasıl mutlu edeceğini iyi biliyor.

Son haberimiz ise resmi internet sitesi hakkında. Kagerou Project zaten resmi bir siteye sahipti. Bu sefer ise Mekakucity Actors için resmi bir site açıldı. 

http://mekakushidan.com/

http://www.mekakucityactors.com/

Bütün bu haberlere bakarsak, bu sene Shaft şansını Mekakucity ile deneyecek. Umarım yeni bir şaheser ortaya çıkartmayı başarırlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk video çok güzelmiş ya  :wub:

seto nun seiyuu sunu çok merak ediyorum aslında  :D

sanırım ilk kez bir anime yi yada filmi böyle bekliyorum bir an önce çıkmasını istiyorum  :ph34r:

Otaku olarak yeni bir seviyeye atlamamızın göstergesidir belki :D Ayrıca Ene'nin videosunun başında tüm karakterlerin silüetlerinin olduğu bir sahne vardı. Hepsi gri, Ene ise maviydi. Belki bunun gibi her karakter için yapacaklarının işaretidir?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Otaku olarak yeni bir seviyeye atlamamızın göstergesidir belki :D Ayrıca Ene'nin videosunun başında tüm karakterlerin silüetlerinin olduğu bir sahne vardı. Hepsi gri, Ene ise maviydi. Belki bunun gibi her karakter için yapacaklarının işaretidir?

doğru aslında her videoda farklı bir karakter yapabilirler nisana kadar vakit var nasıl olsa :D

ama seto kesin sonlarda gelir  :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

doğru aslında her videoda farklı bir karakter yapabilirler nisana kadar vakit var nasıl olsa :D

ama seto kesin sonlarda gelir  :unsure:

Geç gelmeside bir bakıma iyi, Jin seçim konusunda başlarını ağrıtıyor demektir :D Çünkü şarkıdan çevrilmiş bir anime için sesler ve şarkılar kötü olursa yazık olur...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geç gelmeside bir bakıma iyi, Jin seçim konusunda başlarını ağrıtıyor demektir :D Çünkü şarkıdan çevrilmiş bir anime için sesler ve şarkılar kötü olursa yazık olur...

haklısın sesleri uymayan karakterlere insan ister istemez alışamıyor zaten  -_- ağrıtsınlar işte  :D

opening le ending i merak ediyorum ya umarım güzel olur  :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.