Jump to content

Konnichiwa

NevermoreS7yle

Önerilen İletiler

Eyw Saolun Olabildiğince faal olmaya çalışıcam vınn kulanıcısıyım down up nokatsında pek katkıda bulunamıcam sanırım ama diğer türlü faaliyetlerde yardımcı olmak isterim, +

hoş geldin ali memnun oldum bende yunus.

bende lol oyuncusuyum ama dotayıda severim bilmesem'de bilgisayarımda kurulu eklersen oynarız beraber tabi öğretirsen önce bir şey bilmiyorum çünkü :D

아는 페리 어 (ismi deisik olan arkadas :D    

her türlü yardımcı olurum oynamak istediğin zaman bana pm atarsan ilgilenirim inşallah bu cumaya kadar giremice

m ondan sonra dwm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zamanında Dota çok oynardım ben de. 9 yıl önce falan Lise 1'deydim sanırım. O zamanlar başka alternatifi yoktu ve güzel bir oyundu. Fakat LoL'ün topluluğu ne kadar velet dolu (kafa ve davranış anlamında) olsa da oyunun kendisi beni fazlaca cezbediyor. Kule mesafeleri, hasarları, haritanın mantığı v.s. ikisi bence çok farklı oyunlar. Her iki oyun da sürekli karşılaştırılmalarına rağmen bence iki ortak noktaları var; ikisi de 3 koridor, 1 orta nehirden oluşuyor ve ikisinde de sadece bir karakter yönetebiliyorsun. Artık bu oyunları karşılaştırmayı bırakmalıyız bence.

Onun haricinde ben de hoş geldin diyeyim, umarım iyi vakit geçirirsin. Bir de benden ufak bir tavsiye heyecanla yazdığın yazıları iki defa okuyarak gönder ve Türkçe'ne özen göster. Üniversitede vize ve finallerine de katkısı olduğunu göreceksin. Bu konuda biraz takıntılıyımdır, lütfen üstüne alınma. İyi eğlenceler.

Slàinte mhath!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zamanında Dota çok oynardım ben de. 9 yıl önce falan Lise 1'deydim sanırım. O zamanlar başka alternatifi yoktu ve güzel bir oyundu. Fakat LoL'ün topluluğu ne kadar velet dolu (kafa ve davranış anlamında) olsa da oyunun kendisi beni fazlaca cezbediyor. Kule mesafeleri, hasarları, haritanın mantığı v.s. ikisi bence çok farklı oyunlar. Her iki oyun da sürekli karşılaştırılmalarına rağmen bence iki ortak noktaları var; ikisi de 3 koridor, 1 orta nehirden oluşuyor ve ikisinde de sadece bir karakter yönetebiliyorsun. Artık bu oyunları karşılaştırmayı bırakmalıyız bence.

Onun haricinde ben de hoş geldin diyeyim, umarım iyi vakit geçirirsin. Bir de benden ufak bir tavsiye heyecanla yazdığın yazıları iki defa okuyarak gönder ve Türkçe'ne özen göster. Üniversitede vize ve finallerine de katkısı olduğunu göreceksin. Bu konuda biraz takıntılıyımdır, lütfen üstüne alınma. İyi eğlenceler.

Slàinte mhath!

dediğim gibi uzun zamandır dota oynadığım için oyun sırasında (şu son zamanların dışında) hep yazı yazarak iletişim kuruyorduk (artık skyp tarzı konuşma var d2de onu kullanıyoz ) hızlı yazı yazdığım için alışmışım harfleri yemeğe :D zamanla alışırım normal 1 insan gibi yazmaya   (  : 

o noktada bana az tahammül ediceksiniz artık :D :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.