Jump to content

Şaringandaki Büyük açıklık

Monkey D. Luffy

Önerilen İletiler

:P :P :P :P beyler bakın sasukeyle ıtachıyı karsılastırcam burda :P :P :P :P :P

evet sımdı sasukenın gozlerını aldı dıyelım ıtachı sonra cıkardıklarını verse sasukeye ıkısıde tamamlanmış birer şarıngana sayıp olurlar ve bırının kor olmasına gerek kalmaz bu işteki bu acıgı cozemedım dusunun ıkı kardessınız bırınız aldınız gozu gozu takmak ıcın kendınızınkını cıkardınız cıkardıklarınızıda kardesınıze versenız sorun cozulur

bu olaya nerden kafa yordum dersenız madara(herkımse daha bellı deıl) goz takma cıkarma olayını baslatınca kafama yattı :o :o :o ve soka gırdım :P :P :P bole bır acıkvar ve yorumlarınızı beklıyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence gözü takıp çıkartma değil olay. :P Bence gözü diğerinin üstüne takıyor. :P O nasıl dersen şöyle olabilir. Çıkan gözü çakramsı bir hale getirip takıcağın kişinin gözünün üstüne yerleştiriyor. O gözü çıkarıp takmayı ilk Danzou'da -adam koleksiyon yapmış- daha sonra Madara'da gördüm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dediğin yanlış bence 2 ms birleşince ems oluşuyor gayet açık bir şey bu göz değişikliği ile bi alakası yok

Anlaman için örneklendireyim

Şöyle düşün sende yarısı çürük bir elma var aynı şekilde arkadaşında yarısı çürük bi elma ama size bir bütün elma gerekiyor...arkadaşının elmasını alıp taze kısmını senin elmanın taze kısmını birleştirip bütün bir elmaya dönüştürüyorsun

Senin dediğinse arkadaşının yarı-çürük elmasını alıyorsun kendi yarı-çürük elmanı da arkadaşına veriyorsun Sonuç ise değişmiyor yani bir tane sağlam elma çıkmıyor.......

Tamam elma-ms uzak kavramlar ama örneklendirme olarak düşün ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dediğin yanlış bence 2 ms birleşince ems oluşuyor gayet açık bir şey bu göz değişikliği ile bi alakası yok

Anlaman için örneklendireyim

Şöyle düşün sende yarısı çürük bir elma var aynı şekilde arkadaşında yarısı çürük bi elma ama size bir bütün elma gerekiyor...arkadaşının elmasını alıp taze kısmını senin elmanın taze kısmını birleştirip bütün bir elmaya dönüştürüyorsun

Senin dediğinse arkadaşının yarı-çürük elmasını alıyorsun kendi yarı-çürük elmanı da arkadaşına veriyorsun Sonuç ise değişmiyor yani bir tane sağlam elma çıkmıyor.......

Tamam elma-ms uzak kavramlar ama örneklendirme olarak düşün :P

sen ogretmenmısın walla senden ıı ogretmen olur konuya son nokta aslında tartısma olsun dıe yazdım
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.