Jump to content

Veritas tanıtım(manhwa)

Manga-ka

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Yazar:Kim Dong-hoon

Çizer:Yoon Joon-shik

Durum:Hala devam etmekte

Tür:Aksiyon,fantastik,Dövüş sanatları,shounen,Doğaüstü(yer-yer altı)+komedi=yani okuyacaksınız

Resmi ekleyen

Nedense manhwa ile başlamıştım böyle de devam edicem şimdilik gibime geliyo XD

yine isimler hepimizin kafasını karıştıracak biliyorum ki söylüyorum XD o yüzden konumuza geçiyorum

bu sefer hiç ezik olmayan 2.tip karakterimizi ele alıyoruz...bu karakter güçlüdür ve hep yenmek ister...amaçsızca güçlenmelidir aşırı orantısız gücü vardır ama aç gözlülüğü yüzünden daha fazlasını istemektedir...birgün karşısına çok sayıda adam geçince dayak yemiştir ve çok güçlü olmak istediğini hatırlamıştır...ama bu kavgada o kadar genci harcayıp ezik başrolümüze yardım eden birde süper ultra mega harika karizma olan birde adam bulunmaktadır bu adam hep yer-yer karşımıza çıkacak ve bizi hep coşturacaktır...konumuza dönelim

Resmi ekleyen

bizim velet bu adamdan ders vermesini ister hoca-öğrenci ayağı...lan işte bildiğin karate kit ne zorluyon...ama öğretmenimiz öle babacan ve iyi biri değil...hiç iplemeyen ve ders vermeyen "cool" bir kişiliktir...ama nedense bu gence ufak ufak sempati duyuyo gibi hissediyorum...

bu adamdan az çok ders gören velet belli bir zaman sonra mafya kılıklı birkaç herifle karşılaşır ve öğretmeninin ne b*ka battığını bilmediğimiz halde kendinin ne b*ka batacağına adımız gibi emin olduğumuz bu genci bir okula götürmeyi planlarlar,bu mafya kılıklı heriflerin dövüş sanatları üzerine çok geniş çapta araştırmalar ve büyük paralar dönen bir okulda eğitim vermek istediklerini belirtirler...peki ya bu okula gelince başına neler gelicek bakalım görecez

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.