Jump to content

Fairy Tail

getsuga

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Gerçeği söylemek gerekirse başlarda hoşuma gidiyordu değişik bi zevk veriyordu ama çoğu karakterin çakma olması ANİME(Sakın mangada var demeyin)de kan olmaması.Konuların daha çok 12-15 yaş grubu gençlere hitap etmesi ve kanı kaldırıp bol echi yüklemesi konuların çok iyi bağlanmaması yüzünden şuan vasat olarak dediğim animelerden yinede seviyorum ve izliyorum ama o kadar bölümün hatrına başlamasam bi kayıp olarakta düşünmem

ben 15 yaşındayım ilk başlarda eğlenceli ve güzel geliyordu sonra sıkmaya başladı :) ecchi koyduklarındada bence çok güzel oturtamıyorlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 155
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Biraz daha romantizm ve ciddiyet olsa çok daha fazla tutulucağından eminim. Ama bu haliylede harikaaa <3 Hele şu Natsu kızdığı zaman gözler falan kırmızı olduğu zaman hayranlık seviyem artıyo çok h

Seriyi 4 günde MKV olarak indirip  86. bölüme bugün ulaştım.Bleach den daha akıcıydı.Sonuna kadar sıkılmadan izledim.Ayrıca Natsu karakteri çok aşırılı abartılmamış.Bir nevi tüm hikaye Natsu üzerinden

Gerçeği söylemek gerekirse başlarda hoşuma gidiyordu değişik bi zevk veriyordu ama çoğu karakterin çakma olması ANİME(Sakın mangada var demeyin)de kan olmaması.Konuların daha çok 12-15 yaş grubu gençl

Posted Images

• 3 hafta sonra...
Misafir ℓøvέ~♥
166.bölüme kadar geldim eskisi gibi komedi sahneleri fazla değil ve dövüş sahnelerin aksiyon ve heyecan göremiyorum, birde her bölümde birisi ağlıyor. Lucy'nin eski giydiği kıyafetler çok güzeldi şimdiki giydiği giysileri ve hele arkasını gösterdiklerinde hiç hoşuma gitmiyor :unsure: anime de sadece birisi sinirlenince heyecan oluyor.Birde güzel karakterlerin özel yeteneklerini güzelce göstersinler :unsure:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.