Jump to content

Fairy Tail

getsuga

Önerilen İletiler

Umarım Bleac gibi olmaz.:)Sebep?Bleach güzel anime ancak;

1.Espiriler soğuk.

2.Fill bölümleri sıkıcı(sırf bu yüzden 60 bölüm atladım.)

3.Kesinlikle küçük bir dünya:)

4.Bleach baş karakterinin ölp ölüp dirilmesi bu ne yaaa dedirtip izlenme payını düşürmüştür.Nasıl olsa Kurosaki gene ölür geri dirilir  düşmanını alt eder ve mutlu son.

Fairy Tail'in Bleach'e benzememsi ve romantik hikayelerin var olmaması dileği ile.:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 155
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Biraz daha romantizm ve ciddiyet olsa çok daha fazla tutulucağından eminim. Ama bu haliylede harikaaa <3 Hele şu Natsu kızdığı zaman gözler falan kırmızı olduğu zaman hayranlık seviyem artıyo çok h

Seriyi 4 günde MKV olarak indirip  86. bölüme bugün ulaştım.Bleach den daha akıcıydı.Sonuna kadar sıkılmadan izledim.Ayrıca Natsu karakteri çok aşırılı abartılmamış.Bir nevi tüm hikaye Natsu üzerinden

Gerçeği söylemek gerekirse başlarda hoşuma gidiyordu değişik bi zevk veriyordu ama çoğu karakterin çakma olması ANİME(Sakın mangada var demeyin)de kan olmaması.Konuların daha çok 12-15 yaş grubu gençl

Posted Images

• 3 ay sonra...

Valla one piece yi doğru düzgün izlemediğim için çakması mı değilmi bilemem ama en azından karakter çizimlerinin op dan daha iyi olduğunu düşünüyorum konusuda gayet sağlam ve tabiki müzikleri harika bana göre en kötü yanı bir konuya başladıklarında çok uzun sürmesi yani dövüşlerin ve anlatımın ayrıca okadar bölüm oldu daha ejderhalar hakkında net birşey göremedik mesela şimdi konu bir adada geçiyor ve ne zaman biterse artık ayrıca arkadaşların dediği gibi biraz daha kan ve romantizim olsa süper olur neyse herşeye rağmen çok güzel bir anime serisi olduğu kesin ben severek izliyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anlayamadım uzun mu sürüyo?Belki konuları en hızlı geçen anime/manga fairy taildir bir naruto bleach veya OP onlar daha ağır işliyo özellikle ANİMELER Fairy Tailin animesi tam manga işliyo mangayıda okuyorum 1 bölüm 2manga tam naruto ve diyer mangaların animeleri ise mangayı o kadar uzatıyorki faiy tailin animesinin en iyi tarafıda bu.Ha evet son bölümlerde uzatıyo biraz ama mangada öyle olduğu için yani animenin bu noktada yapabiliceği bişi yok tam 2 bölüm oluyo.Yalnız şuan manga rezil oldu anime o kısımalra gelince acaba insanların tepkisi nasıl olucak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anlayamadım uzun mu sürüyo?Belki konuları en hızlı geçen anime/manga fairy taildir bir naruto bleach veya OP onlar daha ağır işliyo özellikle ANİMELER Fairy Tailin animesi tam manga işliyo mangayıda okuyorum 1 bölüm 2manga tam naruto ve diyer mangaların animeleri ise mangayı o kadar uzatıyorki faiy tailin animesinin en iyi tarafıda bu.Ha evet son bölümlerde uzatıyo biraz ama mangada öyle olduğu için yani animenin bu noktada yapabiliceği bişi yok tam 2 bölüm oluyo.Yalnız şuan manga rezil oldu anime o kısımalra gelince acaba insanların tepkisi nasıl olucak.

evet yaa dimi 10 bölümde bir yeni konular farklı bi karakter üzerine yoğunlaşma yeni başlangıç ve bitiş müziği bence çok hızlı ve eğlenceli bi anime yanlış hatırlamıyosam az da olsa mangasında kan da vardı ama işte animede hiç olmuyo o biraz tadını kaçırıyo ama onun dışında hiç bi problemi yok. hani bi beş altı sene daha devam etse japonyanın üç büyük animesi dört büyükler olur derim ben :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dediklerinizde haklısınız özelliklede naruto gibi animeler de doldurma bölümlerle beraber konuyu çok fazla uzatıyorlar fairy tail de filler yok gibi birşey ancak bir konuya başladıktan sonra diğer konuya başlamaları belkide 2,3 ayı buluyor buda bana fillerin başka bir versiyonu gibi geliyor manga konusunda bencede 1 bölümün 2 mangadan olması en doğrusu ama sizin mangayla ilgili dediklerinizden yola çıkarak iki tarafta da konuların yavaş işlendiğini düşünüyorum diğer yazımdada belirttiğim gibi 100 bölümü geçmiş bir animede ejderler hakkında daha doğru düzgün bir şey bilmiyoruz umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir... :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dediklerinizde haklısınız özelliklede naruto gibi animeler de doldurma bölümlerle beraber konuyu çok fazla uzatıyorlar fairy tail de filler yok gibi birşey ancak bir konuya başladıktan sonra diğer konuya başlamaları belkide 2,3 ayı buluyor buda bana fillerin başka bir versiyonu gibi geliyor manga konusunda bencede 1 bölümün 2 mangadan olması en doğrusu ama sizin mangayla ilgili dediklerinizden yola çıkarak iki tarafta da konuların yavaş işlendiğini düşünüyorum diğer yazımdada belirttiğim gibi 100 bölümü geçmiş bir animede ejderler hakkında daha doğru düzgün bir şey bilmiyoruz umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir... ;)

Manga yine diğer mangalara göre hızlı işliyo narutonun mangası en yavaş giden mangalardandır belkide.Ejderha konusuna gelince bak anime/manga nın adı NATSU değil adı Fairy Tail yani kişisel bir anime değil

adamlar sadece ejderhaları işleyemezki tabiki kara loncalarıda işlicekler ve ejderhalar hakkında azda olsa bilgi verdiler 3 ejderin aynı sene kaybolması ejder konseyinde Grandine ve İgneel in tartışması azda olsa verdiler ilerde daha fazla vericeklerdir yani senin dediğin şey kişiye göre değişir  ilerde ejderhalarıda işler ha sen bu animeyi sırf ejderhalar için izliyosan o senin biliceğin iş ama dediğim gibi anime/manga nın adı Fairy Tail ve Fairy Taildeki herkez ejder avcısı değil loncayı ilgilendiren konular daha önce geliyor  şuan manganın olduğu yerlere anime gelince çok az da olsa belki ejderhalar konusunda tatmin olabilir ama çok az.Onun dışında FT in animesi belki şuan en iyi animelerdendir adamlar mangayı düz işliyo izleyicide bıktırmıyo fairy tail de 2 bölüm fiiler vermişlerdiki onlar bile izleyiciyi memnun etmişti.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pardon da ana konuyu işledikleri sürece bi konunun iki ay işlenmesi fill olmaz ki iki ay dediğimiz şey de şurda hepi topu 8 bölüm oluyo.  :D

Ben zaten fill olduğunu söylemiyorum dediğim gibi bu animede filler yok gibi birşey zaten 8 bölüm diyorsunda mesela şu anki devam eden bölümlerde ada dan çıkmaları bir 8 bölüm daha sürer gibi geliyor bana ;)

Manga yine diğer mangalara göre hızlı işliyo narutonun mangası en yavaş giden mangalardandır belkide.Ejderha konusuna gelince bak anime/manga nın adı NATSU değil adı Fairy Tail yani kişisel bir anime değil

adamlar sadece ejderhaları işleyemezki tabiki kara loncalarıda işlicekler ve ejderhalar hakkında azda olsa bilgi verdiler 3 ejderin aynı sene kaybolması ejder konseyinde Grandine ve İgneel in tartışması azda olsa verdiler ilerde daha fazla vericeklerdir yani senin dediğin şey kişiye göre değişir  ilerde ejderhalarıda işler ha sen bu animeyi sırf ejderhalar için izliyosan o senin biliceğin iş ama dediğim gibi anime/manga nın adı Fairy Tail ve Fairy Taildeki herkez ejder avcısı değil loncayı ilgilendiren konular daha önce geliyor  şuan manganın olduğu yerlere anime gelince çok az da olsa belki ejderhalar konusunda tatmin olabilir ama çok az.Onun dışında FT in animesi belki şuan en iyi animelerdendir adamlar mangayı düz işliyo izleyicide bıktırmıyo fairy tail de 2 bölüm fiiler vermişlerdiki onlar bile izleyiciyi memnun etmişti.

Ben ejder meselesini örnek olarak verdim ayrıca animenin adı natsu değil biliyorum ama her animede illaki öne çıkanlar vardır bunlardan biride tabiki de natsu ben zaten o yazdıklarımı kendi bakış açımdan değerlendirdim konuyu biraz daha derinleştirip bununla birlikte bölüm sayısıda arttıkça bana göre 3 büyüklerin arasına bile katılabilir ben bunları anime hoşuma gittiği için söylüyorum zaten neyse ben derdimi anlattım sizde sağolun cevap vermişsiz  :D sizin de dediğiniz gibi bakış açısına göre değişir...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.