Jump to content
Türk Anime TV Forum
getsuga

Fairy Tail

Önerilen İletiler

umarım anime bir an önce yeni arca girer. Az önce mangayı okudum sonunda istediğimiz Karşılaşma gerçekleşti yüz yılın karşılaşması xD Tahmin ettiğim gibiymiş

Manga 400.Bölüm Spoilerdir.

İgneel Natsu'nun içinde Yaşıyormuş tahmin ettiğim gibi ve birçok kişininde söylediği gibi Acnologia Vs İgneel Gelecek Bölüm İgneel Natsuyu kurtarmak için dışarı çıktı Çok dramatikti 400.Bölüm :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ul ah ne yaptın sen :( neden yaptın niye yaptın ... :( son zamanlarda bir çok anime beni ağlatmaya başladı.... var ya ft çizen mangaka ya bir çift lafım var gray bunları hakketmiyor sen ne hakla ona 1 değil 2 üzüntü birden verdin ha!!!!!!!!! çok kızgınım ve üzüntülüyüm :( 

dipnot:Tartarus arc fena spo vermek istemem ama süper bölümler bizleri bekliyor....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ee artık biride gitsin şu seride 400 bölüm oldu manga birinin düzgün öldüğünü görmedim olduda benmi hatırlamıyorum acaba :D seri sonunda komediye bağlıyor bu bölüm mangada son'du yeni arc başlıyor Tartarous Arc'ı Bu Karanlık lonca ismi daha önce geçmişti en güçlü karanlık lonca olarak biliniyor ve son 4. en büyük karanlık loncalardan biri daha yeni bir karanlık lonca çıkmaz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş