Jump to content

Fairy Tail

getsuga

Recommended Posts

bak şimdi

pazartesi çıkıyo ama heyecan kasarsa aynı hafta cumarteside çıkarıyor 

pazartesi yani bugün çıkmadı pazartesi çıkmazsa cumartesi hiç bekleme 

pazartesi ve cumartesi çıkarmışsa sonraki pazartesi bekleme öteki haftayı bekle 

böyle :D

Hocam bu mangaka nasıl kafalar yaşıyor anlamış değilim :D Neyse sağolun her konuda yardımcı oluyorsunuz 

• Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Biraz daha romantizm ve ciddiyet olsa çok daha fazla tutulucağından eminim. Ama bu haliylede harikaaa <3 Hele şu Natsu kızdığı zaman gözler falan kırmızı olduğu zaman hayranlık seviyem artıyo çok h

Seriyi 4 günde MKV olarak indirip  86. bölüme bugün ulaştım.Bleach den daha akıcıydı.Sonuna kadar sıkılmadan izledim.Ayrıca Natsu karakteri çok aşırılı abartılmamış.Bir nevi tüm hikaye Natsu üzerinden

Gerçeği söylemek gerekirse başlarda hoşuma gidiyordu değişik bi zevk veriyordu ama çoğu karakterin çakma olması ANİME(Sakın mangada var demeyin)de kan olmaması.Konuların daha çok 12-15 yaş grubu gençl

Posted Images

wiki sayfasına iyi bak 215in yayın tarihi kaç. ben söyliyim 10 ocak 2015

Bu animenin yeni bölümleri Tr'ye 1 hafta gecikmeli mi geliyor acaba ? Fairy tail wiki'den baktım 215 çıkmış ama siteye 214 ekleneli 2 gün oldu daha. Sadece Türk animede değil hiç bir yerde yok.

• 3 weeks later...

İzlediğim animeler arasında sıralama yapacak olursam FT ilk üçtedir benim için. Ama çok bölüm oldugu için arada saçma bölümlerde çıkıyo, popo takımı bölümü gibi. Bence bölüm sayısı az ama daha iyi bölümler yapsalar çok bölümlü olmasından daha iyidir.Yine bölüm sayısının çoklugundan olsa gerek; belli başlı ana karakterler dışında bence çok sayıda saçma mı desem gereksiz mi desem ya da ne bilim özen gösterilmeden yapılmıs mı desem karakter var animede, mesela az önce bahsettiğim popo takımı ya da Erza'nın çocukluk arkadası olan yüzü yapboz olan adam (adını unuttum şimdi) gibi.Bunlar verdiğim örneklerden sadece ikisi bunların gibi bi sürü var.Yani kısacası ana karakterler dışındaki karakterlere de biraz özen gösterilse bence on numara anime olurdu. Son olarak şunu söylemek gerekirse genel olarak iyi yapılmıs bi animedir (Zaten öyle olmasa basta söylediğim gibi ilk üç animem arasında yer almazdı).

• 3 months later...

eğer animesinden tat alamıyorsan uzun süredir filler olduğundandır filler daha yeni bitti manga oku derim bir süre anime biriksin baya bir sonra baştan başla bak bakalım zevk veriyormu gerçi vakti olanlar için iyi tavsiye bu ama manga okudukdan sonra animesini izlemek daha keyifli.

• 3 weeks later...