Jump to content

Herkese İzmir'den merhaba.

GNSpower

Önerilen İletiler

Sana da Sakarya'dan merhaba :D

Emirhan bende memnun oldum Doğan  B) 

Listen güzelmiş bu arada  ^_^ 

Mirai Nikki'yi göremedim izlemediysen ekle bence :cheer2-onion-head-emoticon: 

Emirhan hoşbulduk, hemen indireyim Mirai Nikki'yi de o zaman. (:

Arşivim daha emekleme aşamasında ama buradaki dostlardan alacağım tavsiyelerle iyi bir yere varacağından eminim sonunun. (:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoşbulduk ortak hobi sahibi dostlarım. (:   Sanırım burada keşfedilecek birkaç yüz bin başlık ve içerik var. Aa nasıl diyov Japonlaa, itadakimasu. ((:

Dostlarım elimde şu an resimde gördüğünüz animeler mevcut. Bunların içinde olmayan tüm anime önerileriniz benim için çok kıymetli olacaktır. (:  

Teşekkür ederim, hoşbulduk. Şimdiden hoş sohbet insanlar sayesinde güzel vakit geçirmeye başladım bile. Anime gibi çok keyif aldığım bir konuda aynı eğlence anlayışına sahip insanlarla aynı platformda

aslında bende anime degıs tokusunda bulunabılecek bırılerını arıyorum ama dostum senden cok uzaktayım bu arada hosgeldın umarım guzel vakıt gecırısın:D

Güzel vakit geçireceğimden emin gibiyim, dün akşamdan beri kazı halindeyim forumu. (:

Sıklıkla İstanbul'a da geliyorum ama hiç belli olmaz birgün neredeysen o şehire yolum düşer, arşivimi yanıma alır da gelirim. (:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoş gelmişeennn Doğan ^_^ keyifli forumlar,  yorumlar, paylaşımlar vs.vs. :D

Teşekkür meşekkür, incik boncuk. ((:

Bu arada ey aynı eğlencelere gönül veren forumdaşlarım, hosgeldin diyen birde anime tavsiye etsin, boş geçmeyelim lütfen. ((:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.