Jump to content

Merhaba Arkadaşlar.

MightyDante

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar,

Ben MightyDante(kısaca MDante) bugün aranıza katılmış bulunuyorum.Kısaca kendimden bahsediyim.

İlk animemi 6 yıl TürkAnimedeki ilk animemi ise 3 yıl önce izledim.3 aydır manga çevirmenliği yapıyorum(bir grubum yoktur tekliflere açığım  ^_^ ).Foruma katılmamamın sebebi gerek görmememdi ama biraz forumu inceledikten sonra bu ortamı severek aranıza katılmak istedim.Bir gün manga çevirmenliğinden anime çevirmenliğine geçiş yapmak gibi bir hayalim vardır.Bu konuda bana yardımcı olabilecekler(özellikle @masqu3) özelden bana mesaj atmalarını rica ediyorum.Ayrıca chatten beni tanıyanlar olabilir chatteki ismim dante1344'tür.Sorusu olan sorabilir.

Teşekkürler...

-MDante

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Söylememişim kusura bakma . Evet bizimde 2 aydır bi manga çeviri grubumuz var .Editor ve çevirmen arıyoduk. Şu an 3 çevirmen ve 1 editor var.

Ben editörlükte tam iyi değilim.Sadece baloncuklar gibi ufak tefek olayları yapabiliyorum.Yani filler panellerindeki animasyonların üstündeki yazıları çeviremiyorum.Çevirmen olucam galiba ama biraz daha kişisel çalışmayı planlıyorum.Arada istediğiniz manga çevirisi olursa çeviririm ama şimdilik yalnız kurt olmayı tercih ederim :)

Hoş geldin :) O dediğin fiber çok girmez foruma.. Sen bence Erene ulaş :) Yani Hokage_Minato ya

Gelir gelir o.Gelmezse ben ona giderim olur biter :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben editörlükte tam iyi değilim.Sadece baloncuklar gibi ufak tefek olayları yapabiliyorum.Yani filler panellerindeki animasyonların üstündeki yazıları çeviremiyorum.Çevirmen olucam galiba ama biraz daha kişisel çalışmayı planlıyorum.Arada istediğiniz manga çevirisi olursa çeviririm ama şimdilik yalnız kurt olmayı tercih ederim :)

Gelir gelir o.Gelmezse ben ona giderim olur biter :D

Tekliflere açığım demiştin,neyse bakalım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.