Jump to content

Kakashi’nin Yüzü Ortaya Çıkacak Mı?

Skadi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Masashi Kishimoto’dan önemli açıklamalar. Naruto’nun mangakası Masashi Kishimoto, Viz Media’ya verdiği yeni röportajında önemli açıklamalarda bulundu. Kakashi son zamanlarda animede bu kadar ön plan

Doğrusu Kakashi'nin yüzünü pek fazla merak ettiğim söylenemez :cool-onion-head-emoticon: Sadece yeni seriyi merak ediyorum  :happy-onion-head-emoticon:  Herneyse umarım gerçekten Naruto'nun sonu beni

Lan mal herifler :D röportajı yapan dost animeyi izlemiyor mangayı okumuyor eminim okusa herkes gibi ilk sorusu su olurdu---- Madarayı Tanrı yaptınız onun sizi bile öldürebileceğini söylüyorlar bu kon

Doğrusu Kakashi'nin yüzünü pek fazla merak ettiğim söylenemez :cool-onion-head-emoticon: Sadece yeni seriyi merak ediyorum  :happy-onion-head-emoticon:  Herneyse umarım gerçekten Naruto'nun sonu beni tatmin eder  :embarrassed3-onion-head-emotico  :ahaaah-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon:  :good-luck-onion-head-emoticon:  :embarrassed4-onion-head-emotico  :hi-onion-head-emoticon:  :hehe-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:  :confused-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon:  :cheer2-onion-head-emoticon:   ;) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kakashinin yüzünü napcaksınız onu merek ediyorum

Çok merak eden varsa zaten maskesi yüzüne yapışık, maskesini ten renginde düşünsün alın işte kakashinin yüzü

Adamın sadece dudaklarını bilmiyoruz.

Dudaklarındanda başka bir kekkai genkai falan çıkmaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lan mal herifler :D röportajı yapan dost animeyi izlemiyor mangayı okumuyor eminim okusa herkes gibi ilk sorusu su olurdu---- Madarayı Tanrı yaptınız onun sizi bile öldürebileceğini söylüyorlar bu konuda ne düşünüyorsunuz? demesi lazımdı ilk soru bu olmalı bence

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.